Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Forumda Çoğu Bölüme Konu Açamıyor, Mesajlara Yanıt Veremiyorum

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Forumda Çoğu Bölüme Konu Açamıyor, Mesajlara Yanıt Veremiyorum

Kusura bakmayın, sorunun konusunu da buraya açmamam lazımdı ama açabilecek başka kategori bulamadım çünkü " yeni konu aç " sekmesi yok. Daha önce açılmış olan konularım duruyor ama oraya yeni bir konu açamıyor, önceden açılmış bazı konularıma da kilitli olmamasına rağmen cevap yazamıyorum. Sadece bende de değil, bir üye arkadaşımızda da benzeri bir konu açamama sorunu var.

Zaten şurda 3-5 kişi kalmışız, eğer benim hatam yüzünden üyeliğime bir konu açma engeli konulmuş ise kökten banlayın. Küfür etmiyoruz, illegal şeyler paylaşmıyoruz...

her teldene ac okumak isteyen bulup okusun o zaman konular bazi kisiler yuzunden karisiyor duzeltmesi zor oluyordur uc bes hatali kisi var digerleri melekler. ben de hatali bir kisiyim mesela durmadan hata yapip onume geleni rahatsiz ettim hayatim boyunca oldurulmem lazim aslinda

Yorum

Orjinal yazı sahibi: *Latife View Post
      her teldene ac okumak isteyen bulup okusun o zaman konular bazi kisiler yuzunden karisiyor duzeltmesi zor oluyordur uc bes hatali kisi var digerleri melekler. ben de hatali bir kisiyim mesela durmadan hata yapip onume geleni rahatsiz ettim hayatim boyunca oldurulmem lazim aslinda

Nasıl bir dünyan var senin ve ben dahil olamıyorum anlamadım ki? Ne yiyor içiyorsun?

Yorum

ben de yeni konu açamıyorum ve cevap yazamıyorum

Yorum

hastaligimizla ilgili bolumlere konu acabiliyoruz panik bolumune konu acmak istedim acamadim

Yorum

konu acamama konusuydu takinti konusu sanmisim pardon
            Last edited by *Latife; 23-03-2016, 05:39 PM. Reason: yanlislik

Yorum

Ben de anladığım kadarıyla genel konular bölümüne ne konu açabiliyorum ne de cevap yazabiliyorum. Sağlık olsun.... Forumdaki diğer üyelerden de geri bildirim almak gerekiyor. Acaba herkeste mi böyle. Yoksa sadece bizde mi ?

Yorum

İşleniyor...
              X