Duyuru

Collapse
No announcement yet.

okb de ilaç dozu

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

2 yıldır okb yim 200 lustral kullanıyordum doktor abilifye de başladı biraz korkuyorum bu ilacı ne amaçla vermiş olabilir?? acaba ben daha mı kötüye gidiyorum da fazladan ilaca başladık??

Yorum

sadece okb için abilify çok mu ağır

Yorum

bana yardım ederseniz çok sevinirim kimse yok danışabileceğim

Yorum

merhaba arkadaşlar ben psikologa 1 sene once gittim obsesif kompulsif yuzunden lustral 50 mg içiyordum. Daha sonra tekrar psikologa gitmedim ama suan cok büyük bir obsesif kompulsif var düşüncelerim beynimde beni mahvediyor o yuzden lustralı 100 mg içmeye basladım yani 2 tane 50m lustral ıcıyorum sızce psikologa sormam lazım mı ilacı arttırıp içtiğim için ?

Yorum

Konuyu baştan sona okudum bende okb li biriyim ve herkes gibi en kötü hastalığın bende olduğunu düşünüyorum.Sanırım 9 ay oldu 300 mg anadranil kullanıyorum şuan,geçtimi derseniz hayır geçmedi.5 gün önce daraltıdan Lustral 50 ekledim yanına ilk 2 gün iyi oldum tamam iyileştim dedim 4.ve5.gün.tamam depresif moda girdim.Yarın Lustrali 100'e cikarticam.Hakkaten iyileşecek bir ilaç bulamamamak ve OKB de en entkili olan ilaç Anafranili kullanarak iyileşememek çıldırtıyor.

Yorum

İşleniyor...
            X