Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Cinsel bölgelere takıntı

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Cinsel bölgelere takıntı

Benim de cinsellik ile ilgili bir takintim var, kadin - erkek farketmiyor. yuzyuze konusurken dikkatimi konusmaya odakliyamiyorum sebebi ise dusuncelerimin kisilerin cinsel bolgelerine takili kalmasi. arada bakislarim kayiyor, buna engel olamiyorum ve bu yuzden de insanlarin yuzune bakarak konusamiyorum. neyim var benim, ne yapmam lazim? bilen birisi varsa lutfen soylesin.
    MEMORY CENTER MERKEZİNDE .... İSMİNİ DUYDUM. BU SORUNLA İLGİLİ TV PROGLAMLARINDA VİDEOSUNA DENK GELDİM. .......... HASTASI OLUPDA SONUÇ ALAN VAR MI?
    Last edited by iyimser; 16-08-2010, 01:30 PM.

İlk olarak böyle birşey duydum bayan erkek fark etmemeside daha enteresan
    BİN KERE MAZLUM OLSANDA BİR KERE ZALİM OLMA

Yorum

garip bir takıntı sanırım. karşındaki insan senin bakışlarını farkedip bunu farklı bir yöne çekip senden alakasız bi talepte de bulunabilir böyle bir düşüncen yada isteğin olduğunu da düşünebilir. kendini yoğunlaştırıp yüzlere odaklanmaya çalış. ve tabiiki bu konuyla ilgili muhakkak uzmana danış.
      ÖMÜR, UMUTTAN ÖNCE BİTMELİ...

Yorum

01234 haklısında erkekler bakarda iki cinse bakmak biraz garip degilmi yoksa bayanlarda erkeklerin bazı bölgelerine bakıyorlar
        BİN KERE MAZLUM OLSANDA BİR KERE ZALİM OLMA

Yorum

Her iki cinsden de normal karşılanmayan bir durum. Valla öle bakan erkeklere direkt sapık muamelesi yapıyorum ben direkt uzaklaşıyorum aklından iyi şeyler geçirmediği belli
          Bu arkadaşın durumu soyal ilişkilerini etkiler vaziyette.Ayrıcada kendisinide rahatsız ediyor.Kesinlikle psikoterapi görmeniz gerekir. Bir çeşit cinsel takıntı olmuş çünkü..
          Evli ve mutlu,çocuklu....sigpic

Yorum

bende takıntı boyutunda değil ancak baen gözüm takılıyor,karşıdaki farketmesin diye hemen gözlerimi kaçırıyorum...tek fark ben hemcinslerime bakmıyorum.
            ”Bir insanın hayattaki en önemli faaliyeti, ruhuna gereken özeni göstermesidir.”

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 01234
              Peki sana soruyorum , direk olarak değil ama sen hiç bakmıyormuusn ?

Eminmisin bakmadığına ?

Birinci tanısmanızda bakmayabilirsin ikincide , veya üçüncü görüşmede bunu yapmadığına eminmiisn ?

Bana bunu yapmamak insan doğasına ters gibi geliyor. Özellikle kadın doğasına
              Yaa ne diye bakıyım, ben erkeğin yüzüne bakarım bütünce boyuna posuna, geniş omzuna, kaslı yapısan , hiç oraya ne diye bakayım yahu demişsin ya 1.2.3. görüşme de anca özelime girince buda zaten farklı bir alan olur, o çok başka bir mesele ama senin dediğin gibi ilk ve sonraki görüşmelerde ben öle değilim yahu..

Yorum

Sen bence bir doktora görün, memory center pahalı bir merkez, bence üniversite hastaneleri olabilir mesela, özel doktor gibi rahat olmaz belki ama
                Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir (Mustafa Kemal Atatürk)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 01234
                  Sende Bir erkeğin Kaslı yapısı , boyu posu , 1. sırada çağrışım yaptırır ilgi uyandırır diğer şeyler sonra gelir.

Bir basşkasında Başka şeyler 1. sırada çağrışım yaptırır.

ama aynı kapıya çıkıyor sonuç

Ben şu ahir ömrümde kadınları gözlemlemelerime dayanarak söylüyorum (daha neler vardır neler bu takıntı hiç kalır onların yanında )
                  Yaşın küçük sanırım. Bayanlara sadece cinsel obje olarak bakanlardansın. Hani gözleri fıldır fıldır kız arayan, tüm bedenini inceleyen öle bir tip uyandırdın bende

Yorum

Arkadaşım dediğin gibi sosyal ilişkilerimi, hayat kalitemi etkiler bir sorun bu. Bazı arkadaşlar neden orasına bakayım ki, boyuna posuna bakarım veya niye hem cinsime bakayım diye yazmışlar ama gözün istemeyerek o bölgeye kaydığında aklından cinselliğe dair hiç birşey geçmiyor, aksine kayacak yine diye düşüncelerden utanç duyup, karşındaki kişiyle yüzyüze dialoglardan kaçıyorsun, başka şeylerle ilgileniyormuşsun gibi yapıyorsun, böyle yapınca karşındakini umursamıyormuşsun gibi oluyor. Eğer yüzyüze bakarak dialoğa devam etsen yüzün kızarıyor, gözün arada kayıyor, büyük bir sıkıntı yaşıyorsun ve düşünün karşıdaki bunu nasıl yorumlar kendince. Halbuki kafada cinselliğe dair bir niyet yok. Olsa niye bayanlarınkine de kaysın.

Yorum

01234 yorumlarınızın benim sorunumla hiç alakası yok. Gereksiz yorum yapıyorsunuz.

Yorum

Zaten aklında cinsel düşünce geçmediğini biliyorum. Bilinçsizce düşünerek bakıyorsun. Takıntı olmuş sende. Burda daha önce senin gibi şikayeti olanların olduğunu duymuştum. Hatta bir kişi kimselerle konuşamıyorum demişti, ilerlerse seninkide o dereceye varacak. Biran önce psikoterapi görmelisin.Yoksa söylediğin gibi yaşam kaliteni düşürecek..

Yorum

[Zaten aklında cinsel düşünce geçmediğini biliyorum. Bilinçsizce düşünerek bakıyorsun. Takıntı olmuş sende. Burda daha önce senin gibi şikayeti olanların olduğunu duymuştum. Hatta bir kişi kimselerle konuşamıyorum demişti, ilerlerse seninkide o dereceye varacak. Biran önce psikoterapi görmelisin.Yoksa söylediğin gibi yaşam kaliteni düşürecek,,

sonbahar, ben bunu 6-7 yıldır yaşıyorum şu an hamileyim. Artık belli bir yaşa gelmiş yakında anne olacak bir bayanım. Şu anki durumum bir hamile ve anne olarak beni dahada kendimi kötü hissetmeme neden oluyor. Heleki aileden baban, abin,kayınbaban (aman tanrım diyorsunuz) gibi kişilerle konuşurken bu sorunu yaşamak, onlarla aynı ortamda bulunmaktan kaçmana neden oluyor. Ben ankarada yaşıyorum. Memory center merkezindeki ..... hoca benim bu sorunumla ilgili bir makale yazmış. O yüzden pahalı bir merkezde olsa denemek istiyorum.
                          Last edited by iyimser; 16-08-2010, 01:33 PM.

Yorum

Sen bence bir doktora görün, memory center pahalı bir merkez, bence üniversite hastaneleri olabilir mesela, özel doktor gibi rahat olmaz belki ama

Memory center merkezindeki ..... hoca benim bu sorunumla ilgili bir makale yazmış. O yüzden pahalı bir merkezde olsa denemek istiyorum.
                            Last edited by iyimser; 16-08-2010, 01:32 PM.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: melek006 View Post

Memory center merkezindeki .... hoca benim bu sorunumla ilgili bir makale yazmış. O yüzden pahalı bir merkezde olsa denemek istiyorum.
                              İmkanın varsa git mutlaka , olmadı başka doktor bakalım sana. Çok geçmiş olsun arkadaşım.
                              Last edited by iyimser; 19-10-2011, 03:56 PM.

Yorum

İşleniyor...
                              X