Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kullandığım ilaç kilo yapar mıı

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Kullandığım ilaç kilo yapar mıı

Bende OKB hastasıyım gecen gün doktora gittim bana cipralex diye bir ilaç verdi bu ilaç kilo yapmaz dedi ama yinede korkuyorum kilo almaktan.Ben 2 yılda 24 kilo verdim tekrar geri almak istemiyorum bu ilacı kullanan varsa yazsın lütfen !!!!!!!

ben kullandım cipralexi kilo yapmadı zaten kilo yapacak bir ilaç değil. sana kilo yapacak bir ilaç söyleyeyim mesela remeron (mirtazapin)
    ATEŞİ TEKRAR ALEVLENDİRMEK İÇİN KIVILCIMLARIN OLMASI GEREKMEZ Mİ? KIVILCIMLAR OLMADAN ATEŞ NASIL ALEVLENİR?

Yorum

şey peki cipralexin yanında başka bir ilaç kullanıyormusun uyumak için mesela.
      ATEŞİ TEKRAR ALEVLENDİRMEK İÇİN KIVILCIMLARIN OLMASI GEREKMEZ Mİ? KIVILCIMLAR OLMADAN ATEŞ NASIL ALEVLENİR?

Yorum

Bende 1 senedır kullanıyorum haftada 5 gun spor yapıyorum ama bi degişiklik olmadı bende de... korkma

Yorum

Orjinal yazı sahibi: holly
          valla baana 5 6 kilo aldrımıştı
          Sende iştah varsa hap ne yapsın

Yorum

evet laroxyl diye bir uyku ilacı alıyorum cipralexin yan etkileri gecene kadar kullanmam gerekiyor birde şunu sorucam halüsünasyon görülüyor mu bu ilaçta yan etkileri okudumda orada yazıyor iyi olayım derken daha çok kötü olmayayım

Yorum

antidepresanların kilo aldırdığı kesin.bende 2 yılda nerdeyse 7 kilo aldım.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sinemix35 View Post
                Bende OKB hastasıyım gecen gün doktora gittim bana cipralex diye bir ilaç verdi bu ilaç kilo yapmaz dedi ama yinede korkuyorum kilo almaktan.Ben 2 yılda 24 kilo verdim tekrar geri almak istemiyorum bu ilacı kullanan varsa yazsın lütfen !!!!!!!

Kilo almayı kimse istemez haklısın ama bir seçim yapmak zorundasın ruhsal sağlık mı estetikmi? Ayrıca alacağın kiloları az kalorili besinler tüketerek, çok spor yaparak dengelersen sorun yaşamazsın.
                Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir (Mustafa Kemal Atatürk)

Yorum

bende faverin kullanıyorum daha 6 ay oldu 8 kilo aldım.antidepresanların hemen hemen hepsi kilo yapar.farkında olmadan yersin bide bakarsınki kilo almışsın bunun tek yolu iştahı tutmak ve hareketli bir yaşam tarzına sahip olmak.çünkü antidepresanlar metabolizmayı yavaşlatır hep uyuklarsın çok yersin ağır hareket edersin ve tüm bunlar sana kilo olarak döner.

Yorum

bende senelerdir cipralex kullandım bendede aşırı kilo alımı yaptı.
                    HAYAT UMUTTAN ONCE BİTMELİ..

Yorum

Cipralex bana kilo yapmadı tam tersi verdim bileee ama spor yaptım tabikii paxil iştah arttırdığı için kiloları almıştım bır donem
                      GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ

Yorum

rexasapin ve paxil kulanıyorum bana çok kılo aldırdı iştah yapıyor

Yorum

Faydası oldu bana ama iştahımı da çok açtı aynen

Yorum

bnde cipralex kullandım yanınada risperdal versı sanırım bnde kilo yaptı yada iştahım açıldı cunku boya bır kılo aldım dikkat et bnce

Yorum

Ben hiç ilaç kullanmıyorum. Konuyla hiçbir alakam da yok. Bahsedilen ilacı hayatım da kullanmışlığım da yoktur ama 6-7 ay da 10 kilo aldım. İlaçların yan etkisi hormonları çalıştırması gibi etkilerine amenna ama hiç spor yapmayan biri (bu konuyla alakası yok) kalkıpta şu ilaç yüzünden kilo alıyorum demesini doğru bulmuyorum.

Bence bütün suç ilaçtan olmayabilir..

Yorum

İşleniyor...
                              X