Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Nasıl zayıflayabilirim

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Nasıl zayıflayabilirim

yemek yemeyi unutan bir insandım ama bazı sorunlardan,dışarı çıkmamak, yanlış beslenme sıkıntıdan sürekli yeme gibi sorunlardan çok fazla kilo aldım.Şimdi bu kilolardan nasıl kurtulacağım artık kendime gelmeye başladım ve eski halime dönmek istiyom ama nasıl bana fikirlerinizi yazarmısınız,kısa sürede etkili biçimde nasıl zayıflanır?

Suanda bir fikrim yok.Oldum olası bana biraz kilo al dendi En kısa zamanda arastırıp,sorusturup baslıgınızda edindigim bilgileri paylasıcam.
    Çılgın,hayat dolu ve hırçın SARIyla;Asil,olgun ve durgun KIRMIZInın dostluğu:

''GALATASARAY''

Yorum

mrb

bende de kilo problemi var
      yemene içmene dikkat et
      az ekmek ye bol su iç ve hareket et spor yap
      ben yağ kırdırma diye bişey var bacaklarıma ve
      göbeğime ondan uygulatcam pahalıymış ama olsun
      ölmek için erken sana kavuşmak için geç bi zamandayım...

Yorum

az sık ye. hareket et.gece yemek yeme.doyduktan sonra yemeye devam etme .yeşil çay iç metabolizmayı hızlandırıyormuş.
        IşIk VER BANA !

Yorum

Kısa sürede hızlı kilo vermek sağlıksız ve etkisizmiş. Etkisiz olmasının nedeni kısa sürede verilen kilolarda asıl kaybın su ve et kaybı olması yani yağlar duruyor ve ilerde tekrar kilo alıyorsun. İdeal olanı haftada 0,5-1kg vermek. Yemeği azalttığın zaman kesinlikle kilo verirsin akşam yemeğini giderek azalt, günde yediğin ekmek yarımı geçmesin. Ben önceden öğlen iki yarım döner yemeden doymazsın artık bir tanesi bile fazla gelebiliyor bünyeyi alıştırmak lazım. Yemek işini düzene koymak lazım bir gün az yiyip diğer gün salmak bugün de böyle olsun demek metabolizmayı bozuyor diyetten dolayı giderek küçülen mideyi bir anda eski büyük haline getirebiliyor. Yağsız yemekleri tercih et herşeyden yemeye çalış aldığın besinler doğal ağırlıklı olsun kızartmadır yağlıdır pek yeme. Yavaş yemek ye beyninin karnına sinyal göndermesini bekle ondan sonra zaten yemek yeme isteğin azalır ve kendine rahatlıkla hakim olabilirsin. Örneğin sofradan aç kalktığında kendine zor hakim olursun ama aradan 15 dk geçtiğinde açlığın azalmış olur ve geçer. Bol su iç günde 25kgye 1lt su (5 su bardağı) yani 75 kg isen günde 3 lt su içeceksin diyorlar ama bence biraz fazla ben günde 2 lt su içiyorum su vücuttaki artık maddelerin atılmasına yardımcı oluyor. Ben son 6 ayda 6 kilo verdim kışın diyet yaptım aç kaldım ama hastalanmadım çünkü herşeyden yedim yeşilliğe ağırlık verdim.
          Her şey güzel olacak...

Yorum

bende o niyetteyim.
            zayıflarız inşallah.

Yorum

Kilo vermek azim,sabır gerektirir öncelikle..Kendi yaşam tarzınıza uygun bir beslenme programı hazırlayıp,düzenli bir şekilde spor yapar ve ümitsizliğe kapılmadan başaracağınıza inanırsanız size kimse engel olamaz.. Zoru başarabilirsiniz ama imkansız gibi gözüken sadece zaman alır
              Bir gülüş kadar içten,bir gülüş kadar gerçeğim..
              Kim olduğum ne olduğum önemli değil,kendimi ifade edebildiğim yerdeyim...
              Hayatın serüveni içinde,kimseden fazla birşey beklemeyenlerdenim..
              Sevildiğim kadar değil,sevebildiğim kadar değerliyim..!

Yorum

bende de sorun vardı artık kendimden tiksinmeye başlamıştımm başlarda gayet iyiyim diye dşünüyorudum ta ki zayıf bir arkadaşımla çekindiğimiz fotoğrafı görene kadar.. o an kendimi obez gibi hissettim..okul bitmek üzereydi dönem başladığında buraya bu şekilde gelmicem dedim memlekete gittiğimde sürekli yürüdüm spor yaptım 5ten sonra bişi yemedim çayı çok tüketiyodum ve lşekersiz tüketmeye başladımm bu çok etkili oldu ve bir de sabah elma sirkesi içtim aç karnına bi de yürüyüş yaparken bacaklarıma göbek kısmıma streç filmlerden sarıp yürüdümm bölgesel kilolarda çok işe yarıyo hakkaten 2.5 ayda 42 bedenden 38e düştüm şimdi de 38 im ama kışın gelmesiyle kilo almaktan korkuyorum hemen spora yazıldımm 3 haftadır gidiyorum gelişme hissediyorum ve bu beni mutlu ediyor

benden tavsiye bukadar biraz da azim ve kararlı olursan eminim yaparsın.. kolay gelsin

Yorum

evlenmeden önce 1.67 boy 49 kilo idim.Banada hep ye biraz derlerdi ama şimdi 13 yılda özellikle son 2 yılda 86 kilo oldum.Bilgileriniz benim için önemli herşey beyinde biter biliyom ama desteğe ihtiyacım var

Yorum

kilolu insanlar aslında yaralı insanlarmış.gizli depresyonda olanlar.sıkıntılarını yiyerek atmaya çalışanlar.stres şişlmantıyormuş.canım yediklerimiz hep katkı maddeli.kadınlara bakıyorum bel inceliği kalmamış.erkekler gibi, kilo alıyorlar.genç kızlar bile öyle.birde düşük bel giyoyarlar.yanlardan simitler fırlamış.
                    sana tavsiyelerim:gazlı içeceklerden uzak dur.bir bardak kolada 50 tane kesme şeker varmış.çayını şekersiz iç.yeşil çay günde 3 fincan.
                    katı yağlı şeyerlden uzak dur.pasta ,poğaça,börek çörek hamur işleri bunları hayatından çıkartırsan otamatik kilo verirsin.birde haftada en az 3 gün 30dk.yürü.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: panik View Post
                      çayını şekersiz iç.yeşil çay günde 3 fincan.
                      .
                      çayı şekersiz nasıl içiyorsunuz yaaw

(bu arada ben 3 gündür akşam 7 den sonra yemiyorum-çok zorlanıyorum ama-
                      1.5 kilo gitti.pilatese başladım kaslarım ağrıyor tek tek)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Kumral Ada View Post
                        çayı şekersiz nasıl içiyorsunuz yaaw

(bu arada ben 3 gündür akşam 7 den sonra yemiyorum-çok zorlanıyorum ama-
                        1.5 kilo gitti.pilatese başladım kaslarım ağrıyor tek tek)
                        ben 3 şeker atıyordum 2 haftadır 1 tane kullanıyorum...geçen nette okudum şeker insanı yaşlanırıyormuşben genç kalmak istiyorum.
                        ”Bir insanın hayattaki en önemli faaliyeti, ruhuna gereken özeni göstermesidir.”

Yorum

Sık sık ve az az yemek yiyebilirsiniz.Spor yapabilirsiniz,cesitli diyet programlarına uyabilirsiniz.Safran zayıflama cayı icebilirsiniz...
                          Çılgın,hayat dolu ve hırçın SARIyla;Asil,olgun ve durgun KIRMIZInın dostluğu:

''GALATASARAY''

Yorum

bazı insanlar var yemek yemekten zevk alan, yarım saat 1 saat sofra başında oturan sigara yakan sonra tekrar yemeye başlayan veya sizin gibi sıkıntıdan yiyen, aç olmasalar bile oturup yiyorlar bu alışkanlıktan vazgeçmek lazım

Yorum

Spor yapıcam dıye fıtnessta aletlere dadanma sakın sonra hertarafın kas olur... sana onereceğim en guzel şey plates kendı agırlıgını kaldırıyosun formda tutuyo ,boyunu uzatıyo ,duruşunu duzenlıyo... spor yaparsan yemekte kendını o kadar kasman gerekmez normal beslenırsın hemde hızlı bı sekılde kılo verırsın

Yorum

İşleniyor...
                              X