Duyuru

Collapse
No announcement yet.

diyet kola

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• diyet kola

ya ben armut gibiyim ve kafaya fena taktım... hi rejim yapamam derken şeker hastası olma ihtimalim oldupunu öğrenince sıkı bi diyete başladım. 2,aydayım 4 kilo verdim. yaz gününde canım kola istiyo acaba diorum diyet kola içsem olur mu ki?

madem o kadr cok ıstıyosun abartmadan iç madem nolcakk afiyet olsunn

Yorum

ara öğünde istiyo cnm sadece aslında... yoğurt yiyemiosun mecburen asitli bişe istiyo cnm meyve suyu zaten yasak...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ArZeLL View Post
        ya ben armut gibiyim ve kafaya fena taktım... hi rejim yapamam derken şeker hastası olma ihtimalim oldupunu öğrenince sıkı bi diyete başladım. 2,aydayım 4 kilo verdim. yaz gününde canım kola istiyo acaba diorum diyet kola içsem olur mu ki?
        zero daha iyi tavsiye ederim..

Yorum

hmm peki sağol panik

Yorum

rica ederim zero da sıfır şeker ve kalori var..

Yorum

Biraz diyet cola,penguen ve uykusuz dergileri,bunlara eşlik eden rock müzik...işte terapi budur..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: jim morrison View Post
                Biraz diyet cola,penguen ve uykusuz dergileri,bunlara eşlik eden rock müzik...işte terapi budur..
                denemeye değer..

Yorum

Gozlemdir, kola sekerlide olsa aspartamli olsa da sismanlatir. ama sanirim seker hastalari aspartam kullanabiliyor. o yuzden sismanlamaktan yana korkun yoksa, istedigin kadar zero kola icebilirsin. tavsiye zero gercekten daha iyidir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ArZeLL View Post
                    Gerçi mesajı yazalı çok olmuş belki sadece yaz ayı içindi söylediklerin ama ben bir diyet cola BAĞIMLISI olarak buna bulaşmanı hiç tavsiye etmiyorum.Ayrıca bir yerde diyet colanın iştah açtığını da duydum artı bir sürü olumsuz etkisi varmış vücuda...Ve cidden de bağımlılık yapan bir ürün...Emin değilim ama ayrıca şeker hastalarında da bir süre sonra vücudun tatlandırıcıyı bile şeker olarak algıladığını ayırt etmediğini okumuştum.Ben günde en az 1 litre içerdim daha 2 hafta önce karar verdim bu sefer bırakacağım diye...İkame edilen ürün ise portakal suyu oldu

Yorum

içtiğin kolaya dikkat edecek kadar bağlıysan hayata ne mutlu sana.İç kardeşim.Radyasyon alıyosun, egzos soluyosun, hormon yiyosun.İç kola bişey olmaz.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dreamer8 View Post
                        içtiğin kolaya dikkat edecek kadar bağlıysan hayata ne mutlu sana.İç kardeşim.Radyasyon alıyosun, egzos soluyosun, hormon yiyosun.İç kola bişey olmaz.
                        Hayatımızın her alanında zarar var haklısın ama elimizden geldiği kadar dikkat edelim yine de.

Diet koladan uzak durun. Her türlü hazır gıdadan da.

Düşünün mesela evde yaptığınız kek 3-5 gün ya da 1 hafta durur ama hazır kek aylarca duruyor. Bunun sebebi içinde dayanıklı olması için konulan katkı maddeleri

her katkı maddesi vücuda zarar

genetiği değiştirilmiş gıdalar ve antibyotikli yemlerle kapalı alanlarda hareket etmeden beslenen tavukların yumurtaları mesela

ya elektronik aletlerin yaydığı radyasyon

insan düşününce kapana kısılmış gibi hissediyor
                        Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir (Mustafa Kemal Atatürk)

Yorum

İyimser'in söylediklerine ek olarak; ruh sağlığı ve fiziksel sağlık arasında da büyük br bağlantı var.Kötü olduğumuz zaman amaann ne var sanki nolcak diye hiçbirşeyi önemsemiyoruz.Abuk subuk şeyler yiyerek rahatlamaya çalıştığım çok oldu sonra da tabi baktım işin sonu yok hem kilo alıyorum hem de olumsuz etkilenmeye başlıyorum bu sefer iradesizliğime kızıp başıma açılan yeni olumsuzluklara üzüldüm.Bu tip yiyecekler fiziksel olarak sizi bir yerden sonra kötü etkiliyorlar(kilo ya da başka rahatsızlıklara yol açıyorlar) bu ruh sağlığınıza da yansıyabiliyor.

Yorum

bi ara çok dikkaat ediyordum .. meyve suyumu bile kendim yapıyordum kolayı içmedim gazlı içeceklerin hiç birini içmedim.. hem bi kilo kaybım oldu bu beni mutlu etti hem daha dinc dinamik hissettim raf ömrü uzun seyler her zaman tehlikeli diye düşnüyorum

Yorum

Diyet colaymış hah diye gülerim buna ben
                              Normal kolayı al bir de o diyet denenleri al. Bak bakalım hangisi daha tatlı?
                              Hiç içme. İçeceksen de meyve suyu iç. Daha sağlıklı. Hem asit oranı düşük hem sağlıklı.

Yorum

İşleniyor...
                              X