Duyuru

Collapse
No announcement yet.

mide bulantısı

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• mide bulantısı

benim küçüklüğümden beri midem cok bulanır.korkunca,endişelenince vs vs.son bir yıldır da diyet yapıorum.artık istediğim kiloya ulaşınca diyet,i bıraktım . bıraktım ama asagı yukarı ara ögünler hariç beslenmem aynı. buna rağmen (hayatımda olagandısı bişe olmamasına ragmen) son günlerde mide bulantılarım çok arttı. doktora gitsem ne dicem? hemen psikolojiye bağlıcak. benim yapabileceğim bişe yok mu sizce bunu engellemek için? tavsiyesi olan?

EĞER; hakkaten psikolojik olduğuna inanıyorsan ki; fiziksel rahatsızlıkların çoğu hep psikolojik kaynaklıdır.. ne düşünüyorsak beyinde o hormonları harekete geçiriyor ve ne oluyosa oluyo ondan sonrasında da.. bana kalırsa; sen bu mide bulantısı konusuna odaklanma acaba yine mi bulanıcam düşüncesi bile seni bu sonuca sürüklüyor olabilir.. ne dersin..?

Yorum

hmm olabilir.. olabilir çünkü baskılayabiliorum. erteleyebiliyorum. bulantıyı değil de bulantı sonucunu erteleyebiliyorum

Yorum

son bi'şey daha paylaşayım arkadaşım') bilinçaltı aptaldır.. gülümsersen serotonin salgılar mutsuz olduğuda somurttuğunda ise; stres hormonlarını.. yani o'na(bilinçaltına) istediğini verme hoşçakal') sonsuz kere gülümse')))))

Yorum

Yazılar, kitaplar, pozitif düşünceler hepsi yazıldıkları yerde kalıyor ve kalbe işlemiyor. Kendimize yapabileceğimiz en büyük iyilik tek yardımcımız Allaha gönülden samimi olarak dua etmek.

Yorum

rejimden sonra oluyor bu durum normal merak etme
            ama tekrar kilo alma korkun varsa aşırı yiyince tekrarlar

Yorum

ilk cümlene aynen katılıyorum.ama dua,duada samimiyet bunu yapmak çok zor

Yorum

İşleniyor...
              X