Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sizce kilom normal mi???

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Sizce kilom normal mi???

Merhaba.Benim boyum 167,kilom 46 ve ben 14,5 yaşındayım.Çevremdekilerin bazıları çok zayıf olduğumu söylüyor,bazıları da normalsin diyor.sizce kilom normal mi????

Zayıfsın.
    Zayıf olduğun için ek bir şey yapma. Kilo almaya çalışma. Birde bak biraz vücuduna. Yağ olan bir yer varsa demek ki çok da zayıf sayılmazsın.

Yaşam ard arda gelen mevsimlerden oluşur.
    Her insan mükemmel yazların ihtişamına ulaşmak için
    birkaç şiddetli kışa katlanmak zorundadır.
    Ve unutmamak gerekir ki, kışlar asla kalıcı değildir

Yorum

Direk sıskasın yani. Bu.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HurricaNe ~ View Post
        Zayıfsın.
        Zayıf olduğun için ek bir şey yapma. Kilo almaya çalışma. Birde bak biraz vücuduna. Yağ olan bir yer varsa demek ki çok da zayıf sayılmazsın.
        Hayır,yağ olan bir yerim yok.Bacaklarım ince ama çöp gibi de değil,kollarım ince,özellikle de bileklerim,parmaklarım çok ince değil ama ince sayılır ve uzun,göbeğim yok,34 beden,bazen de 36 beden giyiniyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: rainstar View Post
          Hayır,yağ olan bir yerim yok.Bacaklarım ince ama çöp gibi de değil,kollarım ince,özellikle de bileklerim,parmaklarım çok ince değil ama ince sayılır ve uzun,göbeğim yok,34 beden,bazen de 36 beden giyiniyorum.
          Sen sitedeki bayanları depresyona sokmak için falan mı açtın bu konuyu?

Yaşam ard arda gelen mevsimlerden oluşur.
          Her insan mükemmel yazların ihtişamına ulaşmak için
          birkaç şiddetli kışa katlanmak zorundadır.
          Ve unutmamak gerekir ki, kışlar asla kalıcı değildir

Yorum

dostum boy uzunluğunun 10 eksiği ideal kilo olarak kabul edilmiştir.o kilodan aşağısı zayıf olarak kabu edilir.fakat her insanın kemik ve kas yapısı farklıdır.bende yaklaşık 183 boyundayım ve 68 kg yim.elbiselerle zayıf görünüyorum ama vücüdumu görenler baba ne vucut yapmışsın diyorlar çünkü vucut yapım atletik.haaa bunların hiçbiri önemli değil,istersen obez olabilirsin istersen direkt iskelet olarak yaşayabilirsinn.önemli olan psikolojin düzgün olsun.
            wellcome to the desert of the real.

Yorum

ayrıca bu yaşındada normal 14.5 yaşındaymısşın evladım.sen 19 a kadar boy atacaksın daha.ideal kilonada 25li yaşlarda ulaşırsın.düzgün beslen spor şart.şimdi yaşın müsait değil 18 gibi ağırlık kaldırmaya başla.kas kütleni artır.
              wellcome to the desert of the real.

Yorum

Fotoğraf olursa daha keskin cevaplar alırsın.

Yorum

İşleniyor...
                X