Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Boyum 1.80 Kilom 50 =( çok zayıfım .

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Boyum 1.80 Kilom 50 =( çok zayıfım .

Merhaba arkadaşlar ,

Boyum 1.80 civarı fakat kilom 50 ; ben aslında çocukluktan beri zayıfım ama extacy yani hap veya esrar kullandığım için bu kadar zayıfım diye düşünüyorum .

Yaklaşk bir aydır birşey kullanmıyorum sigara dahi ,
    acaba nasıl kilo alabilirim , gerçekten bel kemiklerim gözüküyor ne yapmam gerek , yemek yiyemiyorum iştahim hiç yok .

Şuan saat 1 hala hiç birşey yemedim ve bu hergün böyle saat 2-3 gibi az bişey yerim belki :S

Fast food ve hamurişini çok tüket, çok uyu.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dibss View Post
      Fast food ve hamurişini çok tüket, çok uyu.
      vallahi millet dışarıdan birşey yiyince aburcubur yiyince kilo alır ben daha kötü zayıflıyorum ya nasıl olur . ve her sabah uyuyorum .

Orjinal yazı sahibi: Superficielle
      bende 8 kilo fazla var sana versem nasil olur

Istahinin acilmasi lazm.istah veren yiyecekler ye.karbonhidrat, muz, kirmizi pancar bildiklerim.

ama haberin olsun su istah denen sey bir acilinca kapanmak bilmiyor.
      öyle bi şansımız olsa 20 kilonu alırdm benim istahim hiç açılmıyorki arkadaş şöyle adam gibi yemek yiyeyim .

Yorum

Ya hangi insan evladı patates kızartmasına pizzaya hamburgere vs hayır diyebilir? onlardan tüket paso. Yağlı yağlı hamurişleri.

Yorum

Arkadaşım,
          Fastfood sakın yeme, o senin yanlış beslenmene sebep olur.
          Ancak hamur ağırlıklı Türk yemeklerine yavaş yavaş alış, umarım problemini atlatırsın.
          Söylediğin maddeleri de bir an önce bırakmanı temenni ediyorum.

Yorum

Acı bir şeyler ye. Benim babamda çok zayıftır. O onun doğal hali tabii hap kullanmıyor. Aktarlara soruyor devamlı. Karışımlar veriyorlar. Akşamları yumurtalı süt içiyor.
            Eğer hamurişi ve fastfood tüketirsen sadece yağ depolar vücudun. Senin istediğin -tahminimce- sağlıklı kilo almak. O yüzden böyle önerilerde bulundum. Tabii bu hamurişleri daha hızlı kilo aldırır o ayrı...

Yaşam ard arda gelen mevsimlerden oluşur.
            Her insan mükemmel yazların ihtişamına ulaşmak için
            birkaç şiddetli kışa katlanmak zorundadır.
            Ve unutmamak gerekir ki, kışlar asla kalıcı değildir

Yorum

Benliğini tanımayı hiç düşündün mü ? Ya da kendine sorular sormayı ? Bu zayıflığım doğal olabilir mi? Bu zayıflığım metabolizmamın hızlı çalıştığından dolayı kendisini böyle göstermesi olabilir mi ? Yoksa yemeklerin tadını alamayacak derecede depresyonda mısın ? Ya da takıntılı mısın ?

Bence bir doktora görün eğer zayıflığın senin hatalarından kaynaklanıyorsa ona göre yemek tarifi vercez

Yorum

Bu şikayetin benzerlerini birebir abimdende duyardım ve kendimde yıllarca belirli kilomun dışına çıkmamıştım. Ara ara iştahımda kapanma olurdu en sonki gittiğim piskiyatrist saolsunmu demeliyim yoksa kızmalımıyım bilmiyorum ama bana bir ilaç verdi iştahımında baya baya açılacağını dedi ama ben pek umursamadım iki ayda toplam yedi kilo aldım hayatım boyunca şişman insanların fazla yemesine şaşarken ne yerseler yesinler miğdeleri bulanmadan ard arda yemelerine anlam veremezken bir ilaç sayesinde benimde metabolizmamda inanılmaz bir değişim oldu ve sürekli bir iştah açılması aşırı tatlı yiyeceklere karşı istek doğdu sonunda ilacı bıraktım şimdi eski kiloma dönmeye başladım. sizde bence bir doktorla görüşün gerekliyse metabolizmanızla aşırıya kaçmadan oynamayacak bir ilaç başlasın yada aklınıza geldikçe sağlıklı gıdalardan atıştırın
                Denizdeki damlaları sayın desem sayar mısınız? Canlar damladır, sonunda aynı denize damlayacağız.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Cursing View Post
                  Merhaba arkadaşlar ,

Boyum 1.80 civarı fakat kilom 50 ; ben aslında çocukluktan beri zayıfım ama extacy yani hap veya esrar kullandığım için bu kadar zayıfım diye düşünüyorum .

Yaklaşk bir aydır birşey kullanmıyorum sigara dahi ,
                  acaba nasıl kilo alabilirim , gerçekten bel kemiklerim gözüküyor ne yapmam gerek , yemek yiyemiyorum iştahim hiç yok .

Şuan saat 1 hala hiç birşey yemedim ve bu hergün böyle saat 2-3 gibi az bişey yerim belki :S
                  kullandığın maddeleri nasıl bıraktın, başka br ilaç vb. kullandın mı? bence doktora gitmelisin.

Yorum

Bende de bir 5 kilo var bak hep beraber sana bayağı yardımcı olacağız gibi duruyor

Bence bir diyetisyene gitmen en doğrusu fast food gibi şeyleri aşırı tüketmen sağlıklı değil kaldı ki zaten iştahın da yokmuş...

Benim hiç zayıflık sorunum olmadığı için iştah açıcılar hakkında pek bir fikrim yok ilgi alanım içine girmedilerAma aşırı zayıflık için diyetisyenlerin farklı programları oluyor ara sıra görüyorum tvde konuştuklarını...Senin nerden baksan 20 kilo alman lazım bu da bence bir doktora gitmeni gerekli kılıyor.Ayrıca başka faktörler de varmış senin durumunda...

Yorum

Bunlara doktor karar vermeli aslında, daha güvenli olur.Fakat kilo almak isteyen bir insanın alacağı kalori yaktığı kaloriden fazla olmalı ve asla zorla, midesi bulanarak yememeli.65 kilo olmalısın en az.Ben 1,78 boy ve 81 kiloyum.1 kilo fazlam olduğunu düşünüyorum.Sana versem 1 kilo bir işine yaramaz heralde.Bu arada baban ve kardeşlerinin nasıl kiloları.Boyun güzel çünkü.

Yorum

forumcak fazla kilolarımızı sana veriyoruz cursing 2. başlığın "nasıl kilo vercem" olacak bence (:

Yorum

hemen hemen aynı kilolardayız...Ama boyla baya bir orantısız) et filan ye alırsın kilo...ama öyle yemem yiyemem filan deme..zorla kendini mide biraz açılsın...Bak bana annem bıçakla üstümde duruyor "şunuda ye" dierekk
                          "Umut olmasına var, sınırsız denecek kadar umut var, ama bizim için değil." Franz Kafka

Yorum

balık yağı hapı kullandı arkadaşım, akabinde onun yediğini tek başına at yemiyordu
                            Sussak ölüm, konuşsak intihar...

Yorum

Ben de çok zayıfım. 58 kiloyum.

Yorum

İşleniyor...
                              X