Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Tatlı yemekten nasıl soğuyabilirm,zayıflamam lazım.

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Tatlı yemekten nasıl soğuyabilirm,zayıflamam lazım.

Arkadaşlar yaz geliyor biliyorsunuz.Fazla kilolarda bizi depresyona sokuyor evden cıkamayınca özellikle ..Benim yemekle aram olmasada devamlı canım tatlı istiyor.Ebru Şalı yeşil çay öneriyordu programlarında metabolizma acısından.Fakat tadı cok kötü bana tatlıya alternatif lazım...:RpS_sad: Bir bilgisi olan varmı tatlı düşkünlüğüne ne iyi gelir?

hmm marka verebilirmisin özelden

Yorum

bence herseyden önce diyetçilerce beynimize kazınan üzermzden para kazanmak isteyenlerce hayatımızı alt üst eden kısıtlama mikrobundan kurtulmamz gerekio ömrümüzün sonuna kadar kalori hesabı yapmak zorundamyız biz neden zayf insanlar gbi acınkınca yiyip sonra günlük hayata dönemiyoruz takıntı oluo yemekler ve onlar kilo almıoken biz alıoruz

Yorum

Orjinal yazı sahibi: jüliet
        bu arada diyet,egzersiz vb şeyler yaptığınız halde kilo veremiyorsanız bi tiroid hormonlarınızı kontrol ettirin troid bezinin az çalışması yada hiç çalışmaması metabolizmanın yavaşlamasına neden oluyor ve bu da zayıflmayı zorlaştırıyor
        hepsi sapasağlam ve diyet yapmazsam kilo faln almıorum asıl yaparsam alıorum herseye saldırasım gelio suan 58 im ve saldrmak istiom herseye

Yorum

first sensations reklamınıda komuşlar sayfaya atiye ye bak ağla yani(

Yorum

Kahve herkeste aynı etkiyi yapar mı bilmiyorum ama benim iştahımı kapatıyor. Tavsiye ederim (:
            ÜZÜLMEK YARININ SIKINTISINDAN BİRŞEY EKSİLTMEZ. SADECE BUGÜNÜN GÜCÜNÜ TÜKETİR. A.J. CRONIN

Yorum

Deli gibi tatlı yer, deli gibi de spor yaparım.Sanırım deliyim.Aldığını yakınca hiçbirşeyden kısmıyorsun.Tam bir tatlı hastasıyım.Bir kaç baklava için bir saat koşmaya razıyım.Tatlıya devam ama göbeğe de dikkat.

Yorum

İşleniyor...
              X