Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Lahana Çorbası Diyeti

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Lahana Çorbası Diyeti

deneyen var mı?

sevmem ben pek kaynatma daha çok yerim
    Hayatta yapabileceğiniz en büyük hata,
    sürekli bir hata daha yapacağımız KORKUSUDUR!

Hayat budur.Onu hissedin , onu yaşayın ve ondan hoşnut kalın .

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bilinmeyenx View Post
      deneyen var mı?
      diyet mi yapmak istiyorsun ?
      GİDENE DUR DEMEM ....

Yorum

kaynatma ne serena? diyet bu bahsi geçen kokusu ve tadı kötü bugün yaptım içtim bir kez. 1 haftada vermem gereken 4 kiloyu verirsem yaşadım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: KATTRE View Post
          diyet mi yapmak istiyorsun ?
          evet istiyorum. zaten yapmaya çalışıyorum. pek uzun süreli olmadı tecrübelerim. 4-5 kilo vermem lazım.

Yorum

kaynatma ne serena? diyet bu bahsi geçen kokusu ve tadı kötü bugün yaptım içtim bir kez. 1 haftada vermem gereken 4 kiloyu verirsem yaşadım
            yumurta patates gibi şeyler daha çok kaynatma tercihim sebze çorbaları sevmem pek
            Hayatta yapabileceğiniz en büyük hata,
            sürekli bir hata daha yapacağımız KORKUSUDUR!

Hayat budur.Onu hissedin , onu yaşayın ve ondan hoşnut kalın .

Yorum

evet istiyorum. zaten yapmaya çalışıyorum. pek uzun süreli olmadı tecrübelerim. 4-5 kilo vermem lazım.
              ekmeği kes , herşeyde azar azar ye saat 8 den sonra hiçbirşey yeme bayağı kilo verirsin .... corbayı boşver
              GİDENE DUR DEMEM ....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: KATTRE View Post
                ekmeği kes , herşeyde azar azar ye saat 8 den sonra hiçbirşey yeme bayağı kilo verirsin .... corbayı boşver
                ya işte sorun burda başlıyor. aceleciyim ben hemen sonuç görmek isterim. dayanamam uzun süreli bir şeyi sürdürmeye. bünyeme ters geliyor. şu lahana diyeti 1 haftada güzel kilo verdiriyormuş. bende madem öyle en az 2 kilo versem daha sonra 1 hafta daha yapar 4e tamamlarım heralde

Yorum

Ben de kilo vermek istiyorum arkadaşlar.
                  Geöen bi iki hafta can sıkıntısından tatlı pastaya abanmıştım bi anda kendimi 3 kilo almış olarak buldum.
                  Zaten normalde de 5 kilo falan vermek istiyodum.
                  Yani şu an toplam 8 kilo kadar fazlam var.
                  Dün spora yazıldım gittim.
                  2 hafta spora gitcem bi de kendimce diyet yapcam.İsterseniz burda bi başlık açıp birlikte yürüteibliriz zayıflama macremaızı ne dersiniz?
                  Cenab-ı Hak Hz.Yakub'a sual eyledi

"-Sana Yusuf'u niçin geri verdiğimi biliyor musun?"

''-Bilmiyorum Ya Rabbi'' dedi Hz.Yakub

Ve Allah (cc) buyurdu:

"ÇÜNKÜ SEN BÜTÜN ÜMİDİNİ BANA BAĞLADIN!"

Yorum

bol bol meyve yeyin

KuzuZade
                    Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
                    BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
                    Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

Yorum

Orjinal yazı sahibi: BeyZade View Post
                      bol bol meyve yeyin
                      bol meyve de kilo vermeyi engelliyormuş öyle diyorlar

Yorum

bol meyve de kilo vermeyi engelliyormuş öyle diyorlar
                        bağırsakları çalıştırıyorr , midenin meyve asitlerine ihtiyacı var

KuzuZade
                        Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade

Yorum

lahana diyetinin ilk günü de meyveliymiş. dün başlayacaktım olmadı, olamadı yarın hafta sonu rahat rahat başlarım 2 gün geçer

Yorum

lahana diyetinin ilk günü de meyveliymiş. dün başlayacaktım olmadı, olamadı yarın hafta sonu rahat rahat başlarım 2 gün geçer
                            senin bir diyetin daha vardı o alınmasın sonra dukan mıydı ? neydi ?

KuzuZade

Yorum

Orjinal yazı sahibi: BeyZade View Post
                              senin bir diyetin daha vardı o alınmasın sonra dukan mıydı ? neydi ?
                              atak yapıp bırakmıştım onuda olmuyor BeyZade dukan ters geldi terk ettim onu da alıştım bu sıralar çekip gitmeye alınan alınsın

Yorum

İşleniyor...
                              X