Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kilo alamıyorum

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Kilo alamıyorum

Ne kadar çabalasamda kilo alamıyorum.Bayağa zayıfım göğüs kemiklerim biraz gözüküyor.Aşırı değil ama moralimi bozuyor.Nasıl kilo alabilirim ?
    Kafandaki her şeyi yapabilirsin.

Kilo alamıyorsan antidepresan kullanmıyorsun demektir.Bu da iyi birşey.Antidepresanların çoğu acayip kilo aldırıyor çünkü.2 senedir çeşitli antidepresanlar kullanıyorum ve bu 2 senede 15 kilo aldım.Sağlıklı kilo almak istiyorsan önce bir spor salonuna yazıl.Ardından bir diyetisyene giderek onun verdiği programı uygula.AYrıca birde protein tozu kullanarak kas yapmanı daha da kolaylaştırabilirsin.Ondan sonra gelsin kilolar.Spor ile birlikte kilo aldığın için sağlıksız bir şekilde yağlanmak yerine kas şeklinde kilo alırsın.Böylece amacına ulaşırsın ve fit bir görünüm elde edersin.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ruhsuz_birisi View Post
      Kilo alamıyorsan antidepresan kullanmıyorsun demektir.Bu da iyi birşey.Antidepresanların çoğu acayip kilo aldırıyor çünkü.2 senedir çeşitli antidepresanlar kullanıyorum ve bu 2 senede 15 kilo aldım.Sağlıklı kilo almak istiyorsan önce bir spor salonuna yazıl.Ardından bir diyetisyene giderek onun verdiği programı uygula.AYrıca birde protein tozu kullanarak kas yapmanı daha da kolaylaştırabilirsin.Ondan sonra gelsin kilolar.Spor ile birlikte kilo aldığın için sağlıksız bir şekilde yağlanmak yerine kas şeklinde kilo alırsın.Böylece amacına ulaşırsın ve fit bir görünüm elde edersin.
      Spor salonu ve diyetisyen kilo vermek için kullanılır kardeşim. saol yinede , kas konusu işe yarayabilir.
      Kafandaki her şeyi yapabilirsin.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HipHop-59 View Post
        Spor salonu ve diyetisyen kilo vermek için kullanılır kardeşim. saol yinede , kas konusu işe yarayabilir.
        Çok yanlış düşünüyorsun.Ne spor salonu ne de diyetisyen kilo vermek için değil aynı zamanda da kilo almak için de yardımcı olur.SPor salonuna giderek 30 kilo almış bir arkadaşım bile var.Hemde sağlıklı bir şekilde aldı kiloları.Sağında solunda sarkıklar filan yok gayette sert bir şekilde kas olarak aldı tüm kilolarını.Dİyetisyende sadece zayıflamak için gidilen bir yer değildir.Dİyetisyen her türlü kilo sorunlarını çözmede yardımcı olur.Senin kilo eksiğin var ve kilo alman için harcanan kaloriden çok daha fazla kalori alman gerekiyor ki kilo olarak sana kazandırabilsin.İşte diyetisyen sana bunun için bir beslenme programı yapacak ve sende kilo alacaksın.

Yorum

İşleniyor...
        X