Duyuru

Collapse
No announcement yet.

yeme bozukluğu

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• yeme bozukluğu

günde sadece 1 öğün(akşam) yemek şeklinde bir yeme bozukluğu hastalığına yakalandım.gerek bu rahatsızlığa kimsede rastlamamam gereksede tedavisi zor oluşu canımı sıkıyor,beni depresyona sokuyor..benimki anoreksiya değil.kimsede rastlamadığım değişik bişey.gastrolojik tetkiklerde bişey çıkmayınca psikiyatriye nakledildim.depresyondan kaynaklandığı ve antidepresan tedaviyle gçeceği söylendi.maalesef 12 senedir antidepresan tedavisi görüyorum.düzelmediği gibi daha kötüye gitti.üstelik tat algılarımda değişti.herkesin vazgeçemediği çay nescafe cola gibi içeçekler bana tat vermiyor.örneğin çayı 7,8 şeker içebiliyorum.benim bu rahatsızlığım anoreksi de değil.kimsede rastlamadığım bambaşka bişey.bu rahatsızlık bir tek bende mi var.aynı rahatsızlığı olanlarla mesajlaşmak fikir alışverişinde bulunmak istiyorum

Bu bir takıntı olabilirmi?
    Tek öğün nasıl dayana biliyorsunuz?
    Kilonuz normalmi?
    Allah kolaylık versin.

Yorum

Kardes sen onu bana nasil yaptigini anlat bende sana yemek yemeyi bende yemeden duramiyorum bagimlisiyim hastasiyiz dedeee Doktor bul kardes kimse burda derdine care bulamaz ancak yol gösterirler bu ilerde fiziksel olarak seni cok rahatsiz eder seker hastaligi vs.. kendine iyi bak yemeye calis.
      Kutsal Geometri!

Yorum

İşleniyor...
      X