Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Turkiye'ye tasiniyorum, bu ilaclar var mi?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Turkiye'ye tasiniyorum, bu ilaclar var mi?

Selamlar Arkadaslar,

Eger bu sorular sorulduysa kusuruma bakmayin. Ben bir proje icin bir bucuk sene kadar ankara'da olacagim.

Burada kulladigim ilaclari Ankarada bulup bulamayacagim onemli benim icin.
    Yazilardan anladigim kadari ile Wellbutrin bulunmakta. Ben ayrica Vyvanse diye birsey aliyorum. Aderroll'a benziyor. Bilen var mi? Ya da Yetiskin ADHD icin ne gibi ilaclar veriliyor bilen var mi?

Cok tesekkurler
    a.

Etken maddesini içeren başka muadil ilaçlar vardır.

Yorum

etken maddesi ne
      ATEŞİ TEKRAR ALEVLENDİRMEK İÇİN KIVILCIMLARIN OLMASI GEREKMEZ Mİ? KIVILCIMLAR OLMADAN ATEŞ NASIL ALEVLENİR?

Yorum

lisdexamfetamine dimesylate galiba google a yazınca çıktı. amfetamin türevi bir şey galiba bu, ilaç olarak bir çeşit uyuşturucu mu kullanıyosun?
        ATEŞİ TEKRAR ALEVLENDİRMEK İÇİN KIVILCIMLARIN OLMASI GEREKMEZ Mİ? KIVILCIMLAR OLMADAN ATEŞ NASIL ALEVLENİR?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: anksiyete2004 View Post
          lisdexamfetamine dimesylate galiba google a yazınca çıktı. amfetamin türevi bir şey galiba bu, ilaç olarak bir çeşit uyuşturucu mu kullanıyosun?
          uyuşturucu olduğunu da nereden çıkardın. hiperaktivite için kullanılan amfitamin grubundan bir ilaç ama sanırım Türkiye'de yok.
          bu durumda onun yerini tutabilecek bir ilaç için Türkiye'de bir psikiyatriste başvurmanız gerekiyor. zaten Türkiyede olsa bile amfitamin grubundan olduğu için yeşil ya da kırmızı reçete gerekirdi ve yine psikiyatriste başvurmanız gerekirdi.

Yorum

amfetamin uyuşturucu değil mi?

Yorum

İşleniyor...
            X