Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Concerta ilac hakkında bilgisi ve kullanan varmı.

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: ELizz View Post
    aynı şeyi farklı ifade biçimlerinde anlattığımızı farkettim son iletinizden sonra.. yaratıcı bi zeka(dehb) .. ama yaratıcılığı öldüren bi müfredat uygulayan bi ülkedeyiz.. hiç bi'şeyin de mahvolduğu falan da yok.. bloğunu okudum da; daha olumlu olmaya davet ediyorum senii') tıpkı yazdığın gibi')
    diğerlerini bilemem ama ben rahatsızlıklarımın geç bilincine vardım . bu gibi stelere gelenlerin bir çoğuda da rahatsızlık çeken insanlar amacım bir an önce rahatsızlıklarının farkına varsınlar tedavi olsunlar... rahatsızlıklarının bilincine varmadığı sürece ilaçta kâr etmiyor o da ayrı mesele ...

gayet olumluyum o mesaj benim yaram bi o olsa keşke hayatta mücadele kolay olur ama OKB mani DEB tipik depr. ne ararsan var dört koldan mücadele ediyorum ....

KuzuZade
    Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
    BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
    Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

Yorum

Orjinal yazı sahibi: BeyZade View Post
      diğerlerini bilemem ama ben rahatsızlıklarımın geç bilincine vardım . bu gibi stelere gelenlerin bir çoğuda da rahatsızlık çeken insanlar amacım bir an önce rahatsızlıklarının farkına varsınlar tedavi olsunlar... rahatsızlıklarının bilincine varmadığı sürece ilaçta kâr etmiyor o da ayrı mesele ...

gayet olumluyum o mesaj benim yaram bi o olsa keşke hayatta mücadele kolay olur ama OKB mani DEB tipik depr. ne ararsan var dört koldan mücadele ediyorum ....
      pekala, anlıyorum... daha fazzla ne diyim bilemedim ama..:RpS_ohmy:

Yorum

Concerta büyüklerden çok çocuklar için daha uygun bir ilaç.Çünkü çocuklar ilacın dozunu ayarlamakta sıkıntı çekebilir concertayı sabah verirsiniz sorun olmaz.Ritalin etkisiz concerta etkili diye birşey yoktur.
        10mg ritalin verirseniz o ilaç çok kısa bir süre içinde emilir ve etki eder. Fakat concerta yavaş yavaş eridiği için etkisi az ve uzun olmaktadır.

Yorum

İşleniyor...
        X