Duyuru

Collapse
No announcement yet.

dikkat eksikliği ve concerta

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• dikkat eksikliği ve concerta

ben siteye yeni üye oldum yaklasık 2 senedir dikkat eksikliği tedavisi görüyorum cok faydası var mesela
    orta okulda cok basarısızdım odaklanamaz ders calısamazdım cok kavga ederdim hele anneme karsı cok sert kötü cevaplar verirdim sonra üzülüp özür dilerdim 9.sınıfta sömestr a doğru 4 zayıfım vardı arkadasım dikkat eksikliği tedavisine baslamıstı ve cok gelişme görmüştüm onda bende anneme söyledim oda randevu aldı tedaviye basladım artık rahat rahat ders calısıp iyi puanlar alabiliyorum fakat bende korku var ünide ya kazanamassam diye ve her gün düzenli 2 saat ders calısırım su an concerta 36 yeterli gelmiyor 54 e gectim ve bu böyle nereye kadar devam edicek yani dozları hep arttırıcam mı ya yeterli gelmezse eski varos halime gelicem diye korkuyorum ve son iki gündür 1 saat ders calıstım bu yeterli değil benim için ama odaklanamadım sıkıldım nedense ve bugunde calısamadım su an aglıcak gibi hissediyorum hatta aglamak istiyorum concerta ya etkisini kaybettiyse artık ders calısamassam diye düşünüp duruyorum concerta nın yanında nootropil citol depakinde alıyorum ama su an asırı korkuyorum ya bu böyle giderse ders calısamassam diye asırı ama asırı bi korku var bide concertanın etkisini kola içmek baltalar mı
İşleniyor...
X