Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Dikkat Eksikliğim Var Ama Doktor Bir Türlü İlaç Yazmıyor .

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

sonunda olan oldu işten ayrıldım yarın yine bakırköye randevu aldım anlamadığım niye yazmıyorlar şu ritalini
    anksiyetedenmişş şimdi daha mı iyi oldu işide bıraktım anksiyete tavan yapar artık

Yorum

Orjinal yazı sahibi: pesimist_ego View Post
      sonunda olan oldu işten ayrıldım yarın yine bakırköye randevu aldım anlamadığım niye yazmıyorlar şu ritalini
      anksiyetedenmişş şimdi daha mı iyi oldu işide bıraktım anksiyete tavan yapar artık
      Ben de şu an netten dehb konusunda bilgili psikiyatristlere bakıyordum dehbdeki bütün belirtiler bende var acaba okbnin yanında dehb de olabilr mi diyorum.
      Her şey güzel olacak...

Yorum

Doktora gittim durumu anlattım ve dikkat dağınıklığını öne çıkardım iş işten geçti ama en azından bundan sonrası için faydası olur diyorum
        yeni ilacım modiodal tanıyan var mı yorumlarınızı alayım

Yorum

modiodalı bir antidepresanla verirse güzel olabilir..yan etkilerinde öföri bile var ki bu güzel bişey ..

Yorum

cipralex kullanıyordum onu keselim dedi akşamları remorona devam (cipralex iyiyidi de esas problem dikkat dağınıklıı işte)

Yorum

bence cipralexi düşük dozda olsa mesela 10 mg yanında modiodal al derim..çünkü ilaç etkileşimleri çoğu yerde hayat kurtarır..remeronu da yatarken al işte ,bunlar normal dozlarda normal ilaçlar

Yorum

Doktora gittim durumu anlattım ve dikkat dağınıklığını öne çıkardım iş işten geçti ama en azından bundan sonrası için faydası olur diyorum
                yeni ilacım modiodal tanıyan var mı yorumlarınızı alayım
                Modiodal gündüz aşırı uyku eğiliminde olan hastalara uyanıklığı açmak için veriliyor. Ancak d.e. için de yaygın kullanılan bir ilaç ayrıca depresyon tedavilerinde depresyon ilacına ek olarak verilebiliyor cipralexe kullanan bir kaç kişi duymuştum.
                Modiodal bana hem enerji hem moral veriyordu bu ikisi olunca da daha az dikkat eksikliği yaşıyordum.
                Her şey güzel olacak...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: fomento
                  günde 1 taneden fazla almamaya dikkat edin kalp çarpıntısı yapabiliyor..
                  Artık almıyorum günde 3 defa aldığım olmuştu zaten içinde sabah 2 akşam 2ye kadar yani toplam 4 defaya kadar kullanılabilir gibi bir şey yazıyordu.
                  Her şey güzel olacak...

Yorum

arkadaşlar düzeltme yapmak istiyorum reçetede modiodal gibi gelmişti bana ama ilaç welbutrin şu doktorlar neden bilindik ve etkili ilaçları yazmamakta ısrar ediyorlar anlamıyorum kendi sorunlarımızı kendimiz çözer hale geldik artık
                    modiodal reçetesiz veriliyormuş ancak 85 tl gibi bir fiyatı var

Yorum

yok mu şu welbutrin hakkında bilgisi olan
                      internettede fazla birşey bulamadım ama pek işe yarayacak birşeye benzemiyor

Yorum

yok mu şu welbutrin hakkında bilgisi olan
                        internettede fazla birşey bulamadım ama pek işe yarayacak birşeye benzemiyor
                        dopamin ve noradrenalin üzerinden etki ediyor bu wellbutrin,dikkat arttıracağı kesin ;ilginç geldi bana diğer antidepresanlardan farklı,işin içine dopamin girince güzel olabileceğini düşünüyorum ,belki birgün bende kullanırım

Yorum

Dikkat arttıran ilaçlar arıyorsunyani.Sırayla hepsini dene.Doktor da öyle yapıyor zaten.
                          Orjinal yazı sahibi: addictdepression View Post
                          Kaç kere gittim her defasında saçma sapan antidepresanlar verdi kullanamıyorum ben dikkatim eksik diyorum o bana uyku yapan antidepresan veriyor. Söyledim direk Ritalin yazın diye önce anksiyeteyi halletmemiz lazım dedi. :RpS_sneaky:
                          Bu sene sınava giriyorum sadece lanet olasıca 5 ayım kaldı netlerim düşük olmayan psikolojim daha da bozuldu. Gitgide bozuluyor. Bildiğim şeyi dahi yapamıyorum. Dilciyim ben her hafta sınava giriyorum 80 soru o paragraflarda beynim patlıyor kafamı veremiyorum hiçbirinde en sonunda atıp çıkıyorum güya Ege'yi kazanıcam. :RpS_angry:
                          Tamam anksiyetem var ben doktordan iyi mi bilecem hem ama adam anlamıyor bende durduk yere anksiyete başlamıyor. Dikkatimi veremeyip bir işi tamamlayamadığım zaman başlıyor. Ne yapayim sizce başka doktora mı gideyim böyle devam mı edeyim ?

Yorum

wellbutrin koca bir hiç o kadar bilindik ilaç varken neden 2 senelik bir ilacı yazarlar anksiyetemi bile arka plana atıp dikkat eksiliğinin hayatımı ne kadar olumsuz etkilediğini işi bıraktığımı anlattım hadi kırmızı reçetelileri geçtim bari bir modiodal yazar insan resmen kobay olarak kullanıyorlar bizi bu ilaçın ne bir faydası ne de bir yanetkisi var etkisiz eleman aspirin kadar faydası olmayan ama fiyatı yaklaşık 45tl olan kocaman bir hayal kırıklığı

Yorum

İşleniyor...
                            X