Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Dikkak eksikliği yaşamaya başladım

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Dikkak eksikliği yaşamaya başladım

Ben kitap okumayı seven hatta günde 100 sayfa okuyan biriydim. Nese bundan 2 hafta once bir arkadaşım hafıza eğitim seti verdi. Eğitime başladım her gün egzersizleri yapmaya koyuldumki bi egzersiz vardıki beni mahvetti, tabi bunu sonra anladım. Akıl gözü ile görme egzersizi belki bilirsiniz. Hatta buna gereğinden fazla 1 saat kadar üzerinde durdum. O günden beri her kitap okumaya yada ders çalışınca gözümün önüne hayaller geliyor konuyu bitirmiş olduğumu bile farketmiyorum . Pskoloğa gitmek istemiyorum. Bunun çözümü var ise yardımlarınızı bekliyorum.

çok okuduğunuz için gözünüzün numarası büyümüştür, ondan siz psikolojik sanıyorsunuzdur, göz doktoruna gidin
    İyi ya, madem hepimiz günün birinde çekip gideceğiz o halde bunca matem bunca kahır ne için ?... Hı ? Sizinkisi matem değil zaten korku, korku ! Hayat demek, ölümü beklemek demektir. Az çok hepimiz denizi, yıldızları, ağaçları işte falanları filanları göreceğiz, bir çok şeyin tadına bakakacağız sonrada ister istemez "Gidiyorum Elveda" şarkısını söyleyeceğiz...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: serverous View Post
      çok okuduğunuz için gözünüzün numarası büyümüştür, ondan siz psikolojik sanıyorsunuzdur, göz doktoruna gidin
      ya ne alaka. Okuduğum karakterlerle hayallere dalıyorum .Gözle ne ilgisi var

Yorum

Anksiyeteden ve depresyondan dolayı olabilir bendede var.
        Bendede bazen hızlı bazen yavaş okuma oluyor.
        Last edited by kabiliyet; 09-01-2013, 08:49 PM.

Yorum

İşleniyor...
        X