Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Saçma Sapan Bir Şeye Şartlandım,Ders Çalışamıyorum

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Saçma Sapan Bir Şeye Şartlandım,Ders Çalışamıyorum

......................silinebilir
    Last edited by Optim; 05-02-2013, 04:52 AM.

...............................

Yorum

Masanin uzerini bombos yap baslamadan once oyle basla derse, belki sonradan gecer. masani pencere kenarina falan koy, bunaldiginda disariya bak, dikkatini bir an olsun baska seye yonlendir, sikilip ayaga kalkiyorum diyosun ya, o zaman eline kitabini al, odanin icerisinde hem gezin hem sesli sesli oku kitabini, bilgisayar basinda gecirdigin zamanda ac youtube u, orada hemen hemen her dersin ingilizce anlatimlari var cok iyi universitelerin cok iyi hocalarinin derslerini koymuslar onlari dinle, hem kelime hazinen gelisir hem vaktimi bosa harcadim diye sucluluk duymassin. Bende de vardi bu yazdigin cogu sey, asiri stresten oluyodu, hepsini yendim, kirk yasimda bitirdim universiteyi, hayat cok acimasiz, pisman olursun, tekrar donme sansin olsa bile univeristeye, yasin ilerledimi su an calistiginin emin ol uc kati calismak zorunda kalirsin. ve gidebiliyosan psikologa git, yardim al. Okulunu birakma sakin cunku normal bir ise girsen de sen yine sen olacaksin, orada da baska seyler bulacaksin takinti yapacak. Bak bizler ufak tefek seyleri cok buyutuyoruz gozumuzde o yuzden sanki basimiza gelen en kucuk bir olumsuzlukta dunyanin sonuymuscasina hareket ediyoruz. Halbuki daha neler goruyoruz, ne zorluklar bizi bekliyor hayatta, bunlari yasadikca bu gunlerimizi mumla ariyoruz.
      "Dün sabaha karşı kendimle konuştum
      Ben hep kendime çıkan bir yokuştum.
      Yokuşun başında bir düşman vardı,
      Onu vurmaya gittim, kendimle vuruştum" O.A.

Yorum

...................

Yorum

Psikoloğa gittim pek yardımcı olamadı zaten utancımdan derdimi ayrıntılı olarak anlatamadım .yarın için psikiyatr'dan randevu aldam.
          O da derman olmazsa ne yapacağımı bilemiyorum.

Yorum

Daha önce böyle bir sorun yaşayan var mı aranızda arkadaşlar.Nasıl kurtuldunuz bu durumdan?

Yorum

problemin gerçekten bu kadar büyükse üniversiteni bi dönem dondur,o dönemi evinde ailenle geçirirsin ders çalışmazsın tedavini görürsün herşey senin için daha iyi olabilir.yok bıraktım bırakıcam diye strese girme üniversitede bi dönemi gözünde büyütme derim.Allah şifa versin

Yorum

İşleniyor...
              X