Duyuru

Collapse
No announcement yet.

sürekli hareket ediyorum

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• sürekli hareket ediyorum

arkadaşlar merhaba ben sürekli olarak hareket ediyorum (evde ve iş yerinde sürekli olarak dolanıyorum) yatağa yattığımda sürekli ayaklarımı sallıyorum bu şikayetten dolayı psikiyatriste gittim bana bir test yaptırttı ve testte herhangi bir hiperaktivite bulgusuna rastlamadığını soyledi ve bana bazı insanlar böyledir sürekli hareket ederler genç adamsın sen tabiki hareket edeceksin dedi ama ben bu durumdan çok rahatsızım sürekli dolanıyorum hep ayaktayım ve bu benim derslerimide aksatıyor çünkü ders çalışmak yerine evin içinde ayakta geziniyorum acaba bunun sebebi nedir hiperaktivitemi yoksa başka bir hastalıkmı bir çaresi yok mudur

Psikiyatriste gitmişsin, asıl yapman gerekeni yapmışsın yani zaten. Ve dediği gibi bir hiperaktivite bulgusuna rastlamadıysa, sorun bu değildir. Hareketli bir sporla uğraşmanı tavsiye ederim ama hem sağlık açısından yararlı olur hem de bu konuda yardımı dokunur.
    Psikoloji ve PDR Portalı | İnönü PDR

Yorum

valla aynısı bende de var bilgisayarı seviyorum buna rağmen pc başında da oluyor

Yorum

kusura bakma güldüm biraz ,hiperaktif olabilir hocam bu arada hocam ex felan içmedin değilmi

Yorum

Bence bunu bi avantaja çevirmek senin elinde hareket isteyen seylere yönel pozitif yönde kullan bu yonunu

Yorum

senin yerğinde olsam egzersiz salonuna gider bady felan çalışıırm bende aynısından istiyorum energy

Yorum

İşleniyor...
            X