Duyuru

Collapse
No announcement yet.

yasama sevincim kalmadı

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• yasama sevincim kalmadı

dikkat testini sonucum 115 cıktı bende dikkat eksikligi olabilirmi
    o kadar doluyum ki kendimi bile tanıtma fırsatı bulamadım ismim mustafa izmirden yazıyorum
    39 yasındayım calısamıyorum surekli olarak hayal kuruyorum kendimi işe veremiyorum zorladıgım zaman 10 dk sonra yine sacma sapan hayaller kuruyorum hayal kurmaktan kendimi alamıyorum
    kendime guvenimde kalmadı isimde basarılı degilim benden kucuk olanlar usta oldu ben hala yardımcı olarak kaldım
    yasamak bana harammıs gibi geliyor ne yapmam gerekiyor.

39 yaşındasınız bu problemlere alışkın olmanız gerekir diye düşünüyorum olgun düşünmek lazım hiç tedavi aldınızmı psikolog psikiyatri v.s ve unutmadan bana doktorum 40 yaşına geldiğinde bunlara alışarak hayatına devam ediceksin dedi sallamıcan

Yorum

label35 sizdeki sorunlar bende de var sürekli hayal kuruyorum ve kendimi yaptığım hiç bir işe veremiyorum. Doktora hiç gittiniz mi?
      Her şey güzel olacak...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: siirimsi
        hayal kurmak aslinda güzeldir fakat is esnasinda isinize konsantre olamiycak kadar olmasi biraz sıkıntılı bir durum,kurdugunuz hayaller hayatta erisemediginiz seylerle ilgilimi yoksa gelisigüzel kurguladiginiz hayallermi?
        gelisi guzel cogunlukla bazende erisemedigim mesela ben futbolcu olmayı cok istiyordum baltaya sap olamamadım

Orjinal yazı sahibi: enerji528 View Post
        label35 sizdeki sorunlar bende de var sürekli hayal kuruyorum ve kendimi yaptığım hiç bir işe veremiyorum. Doktora hiç gittiniz mi?
        hayır hic gitmedim pazartesi gece vardiyasına gececem ege universitesi hastanesine gitmeyi planlıyorum utangaclıgı atarsam doktorun karsısında klitlenmezsem iyi olucak birileriyle konusurken cok sıkılıyorum mesela abilerimle veya ablamla telefonda konusmak cok sıkıyor onu gecin yanımda esimle konusmak bile sıkıyor beni bu normal mi

Yorum

evet bugun hastaneye gittim bekledigim gibi olmadı yani koltuga uzanıp konusmayı bekliyordum filimlerdeki gibi acıkcası :laughing: masada konustuk dikkat dagınıklıgı var dedim hayaller kuruyorum bana wellbutrin xl 150 ml 30 yavas salınımlı film kaplı tablet verdi 6 ay ile 1 sene kullancakmısım birde noroloji gorunmemi istedi sizin dusunceleriniz nedir arkadaslar..

Yorum

kullanınca etkilerini burada paylaşır mısınız merak ediyorum
            İnsanlar hakkında iyi düşünmek onları iyi yapmaz.

Yorum

İşleniyor...
            X