Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Aşırı dalgınlık

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Aşırı dalgınlık

Arkadaşlar benim sorunum şu:Çok dalgın ve unutkanım.Okuduklarımı unutmam,öğrenme zorluğu çekmem.Lakin sokaklarda leyla gibi dolaşırım.Konuşulanları dinlemek genellikle zorlanırım.Beş dakika önce ne yaptığımı hatırlamam.Anahtarı,telefonu koyduğum yeri unuturum.Namaz kılarken kaçıncı rekatte olduğumu unuturum,namaza baştan kılarım.Kick boks çalışıyorum,çoğu zaman boks eldivenlerimi,yedek iç çamaşırlarımı almayı unuturum.Derse götüreceğim kitapları ya da dosyaları filan evde unuturum.Eve geri dönerim,unuttuklarımı eve döner alırım.Vesaire vesaire.Aslında bunları yaşamamın sebebini çok iyi biliyorum.O işleri yaparken hep başka bir şey düşünüyorumdur.Yani yaptıklarıma, içinde bulunduğum ana konsantre olamamamdır sorun.Bu sorunu nasıl aşabilirim.Bu arada uykuya dalmakta zorlanan biriyimdir.Uykusuzluk sorunum var.

alzhemır yada erken bunama rahatsızlıkları günümüzde git gide artmakta hiç bu durum için doktora gitmedinizmi?
    Denizdeki damlaları sayın desem sayar mısınız? Canlar damladır, sonunda aynı denize damlayacağız.

Yorum

cngzmls kadar olmasa da ben de yaşıyorum bu sorunları, şu an 6 yaşında kızım var ve ergenliğe adım attığında beni çok kolay kandıracağını düşünüyorum ben bununla ilgili doktora gittim. Önce beyin emarları, tomografiler çekildi, kan tahlilleri yapıldı. Sonra pskiyatriye gönderdiler beni, orada da testler yapıldı. Herşeyim normal. Azıcık denecek kadar dikkat eksikliği çıktı ve biraz da demir eksikliği. Ama bunların sebep olmayacağını söyledi doktor. Ben bi çözüm bulamadım anlayacağınız

Yorum

İşleniyor...
      X