Duyuru

Collapse
No announcement yet.

psikiyatri ücretleri ne kadar?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• psikiyatri ücretleri ne kadar?

arkadaşlar merhaba,
    bendeki sorunlar dikkat eksikliğinin belirtileriyle aynı bu yüzden ankarada bir psikiyatriste gitmek istiyorum ilk defa gideceğim ssk yok devlet hastanelerinde veya özellerde muayene ücreti ne kadar? Birde dikkat eksikliği şikayetiyle gidince ilacı hemen yazıyor mu yoksa terapi mi yapıyor?
    Umut Edersin, Karamsarlığın Tam İçinde... İhtimalleri Seversin, İmkansızın Olsa Bile.....

Annemin doktoru 220 tl alıyor. durumunuzu psikiyatrist değerlendirip uygun tedaviyi uygulamalı. ankaradaysanız şanslısınız madalyon psikiyatri merkezi psikoloji için bir numara öneririm
    Denizdeki damlaları sayın desem sayar mısınız? Canlar damladır, sonunda aynı denize damlayacağız.

Yorum

...............
      Last edited by hale46; 04-07-2015, 04:48 AM.

Yorum

Istanbula yakın bir yerdeyim. Bulunduğum ilçede kendi doktoruma verdiğim miktar ilk olarak 140 dı sonra 100 e düştük.bu büyük şehire göre mutlaka farklılık gösterir

Yorum

Özeller pahalı. Kızılay en uygun fiyatlı olabilir.
          Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir (Mustafa Kemal Atatürk)

Yorum

Ben bugün Üniversite hastanesine gittim. Ücretli muayene ücreti olarak 21.5 lira ödedim.

Yorum

İşleniyor...
            X