Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ritalini devlet dr ları yazarmı

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• ritalini devlet dr ları yazarmı

mrb arkadaslar bende asırı bı dikkat eksiklıgı unutkanlık dalgınlık kısacaası hafıza sorunlarım var.psikoz bulundugu icin sımdıye kadar hıcbır dr dan istemedım ritalin acaba bana iyi gelirmi bilmıyorum bakırköyun dıkkat eksıklıgı merkezınde yazarlarmı

modiadol kullandım yeterınce menun kalmadım ve istahımı acıyordu. ritalin kilo verdiriyor galıba

Yorum

Orjinal yazı sahibi: risperidone58 View Post
      modiadol kullandım yeterınce menun kalmadım ve istahımı acıyordu. ritalin kilo verdiriyor galıba
      ritalinin daha doğrusu metilfenidatın yan etkilerinden biri iştah kesmesidir ama herkeste aynı etkiyi göstermeyebilir

Yorum

Bakırköy mazhar osman ruh sinirde gittiğim normal polıklıkden dehb merkezine randevu istedim artık kalktı dedi kahbe kaşar doktor yalan söyledi.bende bişi demedım ALLAH inşallah onların cocuku olursa onlara bin beter hastalık versin ciğerleri yansın evlerine ateş salsın doktorların

Yorum

illa özele gidip 200 250 bayılıpmı yazdırıcaz kurban olduğum rabbim sen bunları perişan et ciğerleri yansın rabbim

Yorum

ben devlet hastanesine gidiyorum.doktorum tehşisi koyduktan sonra concerta verdi üç aydır kullanıyorum bu konuda sorun yaşamadım hiç

Yorum

İşleniyor...
            X