Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Aşırı heyecan ve dikkat eksikliği

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

yine cevapsız kalmıs

Yorum

Sevgili Selami;aslında sizin açtığınız konu üzerine bir şeyler yazmayı düşünürken,bir başka önemli durum hakkında düşüncelerimi aktarmayı daha çok istedim...
      U34 ün dili,hitabeti,bilgisi ve kişiliği,bu güne kadar yazdıkları ile ortada iken,ve yine ayrıca benim kendisinin bu durumunu vurgulamama aslında hiç de ihtiyacı yokken,sadece rahatsızlığıma konu olduğu için ismini kullanmak durumunda kaldım ve bu anlamda kendisinden özür de dilerim...
      Mesela ''mükemmelyaşam''kardeşimiz babası ile bile konuşamayağı bir uslup ile agresifleşmekten ve yaşı ilerlemiş olan insanların bir biçimde tedavi ile uğraşmalarına gerek olmadığından dem vurmuş,sanırım sonrasında bundan rahatsız da olmuş,ama o yazılanlar orada kalmış..Oysa karşısındaki insan ona ''siz''hitabeti ile cevap verirken ve onun yaşça kendisinden çok genç olduğunu da bilmesine rağmen nezaketinden herhangi bir taviz vermemiş..
      ''enescan''kardeşimiz de aslında hedefi belli olan bir uslup ile gayrimeşru ilişkileri tavsiye eden ''millet'' ten konuya girmiş...Her kimse bu millet..
      Bana göre açılan başlıklara yorum getirmeden önce acil ve öncelikli olarak dilimizi kontrol edebilmeyi ve düzgün kullanmayı becerebilmeliyiz..
      Yoksa bir konuda nasihat verseniz ne olur,çok bilgili olsanız ne olur..

Yorum

adrenalin görüşü daraltır sesi azaltır..

Yorum

İşleniyor...
        X