Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Konusurken Aşırı Heyecanlanıyorum.... :(

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

kötü valla

Yorum

aykutg_19 merhaba bu yazdığın %100 bende olan bir problemi anlatıyor yani noktasına kadar aynı raahtsızlık bende var paylaşım yapalı uzun zaman olmuş belki bi çözüm bi tedavi yöntemi bulmuşsundur banada yardımcı olursun dimi umuyorum..Seninle sohbet etmek isterim bu durum inanılmaz hayatıdımı etkiler oldu.Devam ediyorsa dahi birlikte belki bi çözüm üretiriz.Mikail Keleş ismim (asil_kan_92@hotmail.com) face book yada mail adresimden de dönüş yaparsan çok mutlu olurum..görüşmek dileği ile....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: aykutg_19 View Post
        meraba ben 21 yaşnada bi üniverste öğrencisiyim benim sorunum konuşurken aşırı heycanlanyor olmam bu beni çok rahatsız ediyor
        kiminle konuştugum yada ne hakkında konuştugum önemli değil yıllardır tanıdğım arkadaşlarımla yada kız arkadaşmla,telefonda konuşurken hatta bazen annemle konuşurken bile konuşmaya başladıgımda yada bana bi soru yöneltildiğinde direk heyecanlanmaya başlıyorum. Bu sorun bende çok önceleri başladı tam hatırlayamıyorum ama 15 yaşında filandım sanırım ilk olarak böyle hissettğimde okulda öğretmenin soruna cevap vermek isterken sorunun cevabını bilmeme rağmen söylemek istediğim seyi söyleyememiştim cümle çıkmamıştı ağzımdan sonra böyle devam etti.
        Nasıl anlatmalıym bilmiyorum çünkü çok saçma bi sorun bazen düşünüyorum sadece bendemi bu sorun var diye çünkü bi anlam veremiyorm sadece kendi kendime çok rahat herşeyi ifade edebiliyourm çok güzel konuşuyorum ama birisiyle konuşmaya başladıgımda kurdugum cümleler hep kısa ve anlamsız cümleler heyecanıma karşı koyamıyorum konuşmaya başlarken çok zorlanıyorum bazı harflerle başlayan kelimeleri çkarmekta zorlanıyorum eğer o kelimeyi söyleyemiceksem o kelimeye yakın bi kelime seçip öğle başlıyorum konuşmaya,elimi anlamsızca sallamaya başıyorum sonra karşımdaki kişinin gözlerine bakamıyorum hep başka yerlere bakıyorum,bazen saçlarımla oynarken buluyorum kendimi konuşmamın sonunda bundan kurtulmayı normal insanlar gibi rahat heycanlanmadan konuşmayı çoook istiyorum...
        bugune kadar çok araştırdım çok ugraştım kendi kendime bu sorunu yenmeye çok çabaladım ama bi gün normalde hiç beklemediğim bi zaman,yeniden karşıma çıkıyor
        ne yapmalıyım sizce? Siz Ne Önerirsiniz ve Bunun belirgin bi tedavi şekli varmıdır?
        Eğer cevap verirseniz çok mutlu orurum bu benim için çok önemli Şimdiden Teşşekürler...

aykutg_19 merhaba bu yazdığın %100 bende olan bir problemi anlatıyor yani noktasına kadar aynı raahtsızlık bende var paylaşım yapalı uzun zaman olmuş belki bi çözüm bi tedavi yöntemi bulmuşsundur banada yardımcı olursun dimi umuyorum..Seninle sohbet etmek isterim bu durum inanılmaz hayatıdımı etkiler oldu.Devam ediyorsa dahi birlikte belki bi çözüm üretiriz.Mikail Keleş ismim (asil_kan_92@hotmail.com) face book yada mail adresimden de dönüş yaparsan çok mutlu olurum..görüşmek dileği ile....

Yorum

Bende benzer şekilde heyecanlanıyorum. Ani bir hareket olsun üzerime odaklanan bakışlar olsun. Tavsiyem toplum karşındaysan bulunduğun yeri bomboş hayal et. Sesinle boşluğu doldurmaya ve boşlukta yankılanan sesine odaklanmaya çalış.

Yorum

Bu çok farklı birşey heyecanın böylesi olamaz.Bakışların üzerime odaklandığında da çok oluyor ewet ama mesela Abime bi konuyu anlatıyorum süper bir şekilde kahkahaya boğuluyor..ee sonra diyor ne oldu veya herhangi bir soru bir iki cümle daha ya kuruyorum ya kuramıyorum sonra iptal, kaçmaya yer arıyorum tek nefeste hemen en kısa cevabı verip ordan kaçmaya çalışıyorum..telefon çalıyo mesela açıcam heyecan basıyor yani biri yokmuş gibi konuşma şansım yokki hani kiminle ne konuştugun önemli değil anlık çok farklı bir reaksiyon bu heyecanın 1 milyonla çarpılmış hali bitiriyo direk insanı.son zamanla iyice yogun oluyor ve çok rezil durumlar oluştu..Hani hayatta da çok aktif birisiyim kurslar seminerler müzikle uğraşıyorum 4 yıl okul okudum bide öğretmenlik bitirdim nasıl yapacaksam artık öğretmenliğide yok yine yok yine yok..bi ilaç bulurum belki yutarım onu yapan o hormonmu hücremi organ mı neyse artık onu imha eder kurtulurum belki diyorum artık..

Yorum

Bu durumu aşabilen arkadaşlar lütfen yazabilir misiniz neler yaptığınızı, nasıl aştığınızı? Buraya yazıp, belki de bu durumu aşıp bir daha uğramayanlar olmuş. Birbirimize yardımcı olalım lütfen nasıl yendiğinizi yazın.

Yorum

İşleniyor...
              X