Duyuru

Collapse
No announcement yet.

bacağımı sallıyorum

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• bacağımı sallıyorum

arkadaşlar ben 8aydır ağır depresyon tedavisi görüyorum ve smdi ilaçlarımı kendim bıraktım ama 2aydır falan aşırı derecede bacağımı titretiorum oturdugum heryerde ama bu kendiliğinden tik eklinde oluyo acaba bunun ilaçları bırakmamla ilgisi olabilirmi çevremdeki herkes rahatsız oluor otobüste yanına oturdugum insanlar sallamazmısınız diorlar dayanılmaz bir hal aldı lütfen yardım edin
    <em>dnzmanson ..</em>

bendede tik var,benimki genellikle evdeyken oluyo,dışarı çıkınca olmuyo,ama bi dahaki randevumda bunun üzerinde durucam doktor daha etkili yollar bulmalı.bence sende bi uğra doktoruna,belkide ilaç bırakmanın zamanı gelmemiştir. :roll:
    Doğum yapan herşey dişidir. Kadınların ezelden beri bildiği kainatin dengelerini erkekler de anlamaya başladıkları zaman, dünya daha iyi bir dünya olmak üzere degişmeye baslamış olacaktır.

Yorum

ben hala sallıyorum...federasyondan uyarı bile aldım buyüzden kulede bacağımı sallayıp oyuncuların dikkatini dağıtıyomuşum...

bide bacağımı diğerinin üzerne atıp arkadan dolaştırıp ikisini aynı anda sallıyorum...bunu yapmayınca bacaklarım ağrıyo :lol: :lol:

Yorum

:lol: :lol: benim gibi birilerinin olp beni anlamasına sevindim fakat nasıl gececek bu suan bile bacagımı salıyorum :? :? :?
        <em>dnzmanson ..</em>

Yorum

bende bi bacagimi salliomda istemli sallıom tik deyildir herhalde

Yorum

Bende sallıyorum yaa, bacak bacak üstüne atıp, özellikle annem devamlı sallama bacağını, başım dönüyor diyor ne alakaysa
            Allahtan iş yerimde annem yok, masamın altı kapalı kimse salladığımıda görmüyor
            Evli ve mutlu,çocuklu....sigpic

Yorum

Bacak sallamaktan bende çok çekiyordum Ama bunu çözmenin kendime göre yöntemini buldum. Kendimle olan iç savaşımı çok kanlı geçmesine rahmen kazandım. Önce bacak sallamamın nedenini düşündüm. Benimkisinin nedeni aşırı enerjik olmam ve enerjimi iyi yönlendiremiyor olmam. Mesela spor yapınca yada birşeye odaklanınca bacağımı sallamıyorum. Sonra düşündüm ki bu davranış beni ve etrafımdakileri rahatsız ediyor. Seninde dediğin gibi " sallama bacağını uff " " yine başladın kanka " hatta ve hatta " oğlum arızalımısın " gibi sözler çok işittim Enerjimi bacak sallamaktansan başka şeylere yönlendirmeye çalıştım. Ben en çok derste sallıyordum bacaklarımı sonra bunu durdurup derse verdim dikkatimi. Birde herhangi bir iş yapmıyorken masa başında çok sallıyordum. En zoru bunu yenmek oldu benim için. Çünkü içimde fırtınalar kopuyordu sallamayınca. Sonra kendime ceza ve ödül sistemi uygulamaya başladım. Mesela ilk hedefim bacak sallamadan 1 saat masada oturmaktı sonra da bunu geliştirmek , her başarılı oluşumda ödüller verdim kendime. İlk masa terapilerimde ( ben öyle adlandırdım masa terapisi :P ) çıldırcak gibi oldum , sinirlerim aşırı gerildi çok zorlandım ama başardım. Sizde böyle yapabilirsiniz. Ayrıca bacak sallamak tik değil sanırsam.

ι ωαηт тσ яє¢ση¢ιlє тнє νισlєη¢є ιη уσυя нєαят ؟
              ι ωαηт тσ яє¢σgηιzє уσυя вєαυту ιѕ ησт נυѕт α мαѕк ؟
              ι ωαηт тσ ѕαтιѕƒу тнє υη∂ιѕ¢lσѕє∂ ∂єѕιяєѕ ιη уσυя нєαят ؟
              уσυ мαу вє α ѕιηηєя вυт уσυя ιηησ¢єη¢є ιѕ мιηє !

Yorum

Bende bazen masada otururken, yada evde koltuğa bacaklarımı uzattığımda farkında olmadan sallıyorum. Annemde ''sallama bacağını başım dönüyor '' diyor ne alakaysa çok sık ve dikkat çekecek şekilde değil ama benimkisi
                Evli ve mutlu,çocuklu....sigpic

Yorum

Benim bildiğim kadarıyla stresten kaynaklanıyor.İnsanların çoğunda var bu.Fazla kafana takmamalısın bence

Yorum

ben bacağı aştım tamamen sallanıyorum artık

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dnzmanson View Post
                      arkadaşlar ben 8aydır ağır depresyon tedavisi görüyorum ve smdi ilaçlarımı kendim bıraktım ama 2aydır falan aşırı derecede bacağımı titretiorum oturdugum heryerde ama bu kendiliğinden tik eklinde oluyo acaba bunun ilaçları bırakmamla ilgisi olabilirmi çevremdeki herkes rahatsız oluor otobüste yanına oturdugum insanlar sallamazmısınız diorlar dayanılmaz bir hal aldı lütfen yardım edin
                      aslında hayatta kafaya takıcak öyle önemli şeyler var ki.belkide bunlara kafa yorsak tikler yada alışkanlıklar farketmeden bizi terk eder.
                      yanlış anlaşılmasın hafife almak için söylemedim bunu.
                      tanıyanlar bilir ,anlatmıştım zamanında.benim kaldıramıyacağım problemlerim vardı-hatta hala var..
                      ama öyle zor bir hayat koşulumuz var ki hepimizin,dışımızda gelişen olaylar ,adeta kendimizi unutturur cinsten.
                      Doğum yapan herşey dişidir. Kadınların ezelden beri bildiği kainatin dengelerini erkekler de anlamaya başladıkları zaman, dünya daha iyi bir dünya olmak üzere degişmeye baslamış olacaktır.

Yorum

Aynı sey bende de var bazen o kadar tatli geliyor ki sallamak birakmak istesem de birakamiyorum

Yorum

bende bazen sallıyorum, genelde uykusu gelenler bacaklarını sallıyorlar, yada yataktan kalkıp alelacele işe yetişenler daha açılamadığı için bacaklarını sallıyorlar, genleşmek için olabilir psikolojik etkilerden kaynaklanıyorsada bilmiyorum.
                          ÖMÜR, UMUTTAN ÖNCE BİTMELİ...

Yorum

Aman tanrım butun site bacak sallıyomuş rezillik
                            Last edited by Callingangels; 25-06-2010, 12:22 AM.

Yorum

bacak sallamak gibi çok çeşitli ,etrafa karşı bizi adeta teşhir edici hareketler rahatsızlık vericidir..
                              zaten bu gibi hallerimize herkezin dikkat etiiğini sanıp fena oluruz...
                              iyicene kötü olmamak için aldığımız ilaçlar asıl bunu sağlıyorsa iycene kötüdür...
                              ama işte ilaçtır bu etkisiz bir yan etki yoktur..
                              zaten firmaların amacı bu ... yan etkisi de olmalı ki .. Onuda gidermek için ilaç üretip satsın hayinler...
                              DÜŞÜNÜN BİR KERE ASPİRİNİN BİLE YAN ETKİSİ VAR.. BUNCA FAYDASINA RAĞMEN ... Artık gerisini siz düşünün....!!!!!!!!!!!!

Yorum

İşleniyor...
                              X