Duyuru

Collapse
No announcement yet.

bacağımı sallıyorum

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

bacak sallamak tik değildir ewet.ben bacağımı genelde şunu için sallarım sosyal fobim olduğu için bunu yenmede kullanırım bazen... yani rahatım izlenmini werebilmek için belki de güçlüyüm diyebilmek adına... bu da benim dünyam işte

Yorum

efexor xr günde 150 mg 5 ay kullan...

Yorum

kaygılı olduğum zamanlar ben de bir bacağımı sallarım..... belli ortamlarda denetleyebiliyorum sorun olmuyor.... rahatlatıyor beni daha çok yalnızken...

bir de oturamam, sürekli yürürüm. durakta beklerken bile yürüyerek bekliyorum.....
        gözlerim karanlık, kendime tutunarak yaşıyorum..

Yorum

hee ben önceden yazmışım bu başlığa.. aynen böyle ama artık çok nadir.. eski üyeliğimi görmek sevindirdi beni
          Orjinal yazı sahibi: lagrima_
          bende sinirlerim bozulum daralınca başlıyorum bacaklarımı sallamaya benide hep annem uyarıyor sallanbmaan artık diye.bide tırnaklarımı kemirmeye başlıyorum o dönemlerde

Yorum

alışkanlık bencede.. otobüste yanıma oturanlar öyle sallandıgında miğdem bulanmaya başlar benimde..

Yorum

Bacak sallama alınan ilaçların yan etkisi olduğu gibi huy olarak da karşımıza çıkabiliyor.

Bacak sallayan birine bacağını sallama demek hiç bir işe yaramaz.

Örneğin tırnak yiyen bir çocuğun eline vurmak çok yanlıştır. Birinin birşeyi yapmasını istemiyorsanız, sabırla görmezden gelip ondan başka bir şeyi yapmasını isteyeceksiniz.
              Örneğin tırnaklarını yiyen çocuğun eline hemen bir salatalık vermek veya oyuncak verip oynayarak o hareketinden uzaklaştırmak en doğrusudur.
              Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir (Mustafa Kemal Atatürk)

Yorum

bende sinirlerim bozulum daralınca başlıyorum bacaklarımı sallamaya benide hep annem uyarıyor sallanbmaan artık diye.bide tırnaklarımı kemirmeye başlıyorum o dönemlerde
                Dikkat ederseniz sıkıntılı ve heyacanlı olduğunuz zaman daha fazla bacaklarınızı sallarsınız. Bnyenizin r

Yorum

bende sinirlerim bozulum daralınnca başlıyorum bacaklarımı sallamaya benide hep annem uyarıyor sallanbmaan artık diye.bide tırnaklarımı kemirmeye başlıyorum o dönemlerde
                  Dikkat edersen stresli ve heyecanlı olduğun zamanlarda daha fazla bacaklarını sallarsın. bu durum bünyenin rahatlama çabasıdır, zira bacak sallamak ve aynı hareketi tekrarlamak beynin "endorfin" salgılamasını sağlar.

Endorfin kişiyi rahatlatır ve gevşetir, genellikle spor yapınca salgılanır. Aslında endorfinin bağılısıyız...

Yorum

çok kişide gördüğüm bir sorun bu...bence de genelde sıkıntı ve stresli kaynaklı oluyor...

Yorum

bendede dehb var, bu durumda var, zararı olduğunu düşünmüyorum ama baka birşeyden kaynaklanıyosa uzmna gözkmende yarar var bence...
                      3 kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verirsen 2 kuruşa seni satar.

When you lose small mind, you free your life..

Yorum

benim de şu aralar sıkça oluyor ve bacağımı salladıkça rahatladığımı hissediyorum ama bu dışarıya pek hoş yansımıyor..

Yorum

bacak sallamanın bir çeşit deşarj olma yöntemi olduğunu düünüyorum ruhumuz deşarj oluyor.sıkıntıuyı stresi heyecanı vb. yoğun birikimlrti bedeni sallayarak boşaltıyoruz düşüncesindeyim. Ben de bacaklarımı otururken çoğu zaman sallarım. bundan rahatsız olmam aksine zevk alırım beni rahatlatır.rahatsız olacak bir durum olduğunu düşünmüyorum.ruhumun deşarj olmasına izin veriyorum.ayağını sallama diyenler olabilir olsun.ben yine yaparım.
                          Ve tüm çabam yok etmek varettiğim acılarımı...

Yorum

bende çok bacaklarımı sallıyorum ya internetten araştırmıştım huzursuz bacak sendromonu gibi bişey çıktı.bu bacamı sallamamın tamamen psikolojik olduğunu biliyorum ama bunu nasıl durdurabileceğimi aşabileceğimi bilmiyorum

Yorum

bu bendede var sallamak beni çok rahatlatıyo ama bilhassa babam çok sinir oluyo bana
                              Bakalım hangi gün; eee ne olcak böyle demiycem

Yorum

akineton iç geçer

Yorum

İşleniyor...
                                X