Duyuru

Collapse
No announcement yet.

(DENEYİM)bilişsel bozukluklar=deliryum=dissosiyatif=bilinç bulanıklığı=algı bozukluğu

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• (DENEYİM)bilişsel bozukluklar=deliryum=dissosiyatif=bilinç bulanıklığı=algı bozukluğu

ilüzyon derealizasyon depersonalizasyon Konfüzyon bellek bozukluğu kafa bulanıklığı sarhoşluk ruhun bedenden ayrıldığını hissetme gerçek dışılık. Bunlardan herhangi birini yaşayan teşhis konulan yada konulmayan bunlar yüzünden çıldıracak hale gelen insanlar.

Bu hastalık ilk doktora gittiğinizde anksyete deniliyor.Uyuşturucu yanlış ilaç bağımlılığı kafa çarpması vb...... geçmişi olanlar.
    Bu hastalıklar yüzünden kafayı yemek üzeri olanlar Kısacası bilişimi bozuk olanlar.
    İlüzyon görenler aşırı sarhoşluk hissedenler algılama sorunu yaşalyanlar özellikle görsel algı yanılmaları kafası sürekli bir milyon gezenler.
    nası anlatıyım bilmiyorum bu saydıklarım sizde varsa acaba var mı değil sizi çıldırtacak kadar varsa demek istedim burada paylaşırsanız sevinirim

• çağla12
    replied
    bilgilendirici olmuş bu başlık.
    mert nerelerde acaba?

Leave a comment:

• chochito90
    replied
    Bende dissosiyasyon var bilgisayar oyunu gibi hayat. Tuttuğum çatal bile gerçek değilmiş gibi. 3.aydayım . Dün kim olduğumu hatırlamıyorum kimdim nerdeydim. Konudakiler ne durumdasınız

Leave a comment:

• mert77
    replied
    anksyete=derealizasyon=depersonalizasyon=dissosiya syon_= :::::::::İnsan içine girmek ilaç terapi hipnoz çözüm::::::::::::

Leave a comment:

• mert77
    replied
    prozac+anafranil olmadı üstüne edronax+RİSPERDAL

Leave a comment:

• mert77
    replied
    Orjinal yazı sahibi: batman View Post
    sereguel losiram kullanıyorum.Anladımda hayal dünyamız kendiliğindenmi zaman gelişicek.yani hayal kurabilicem.hayal kuramıyorum nasıl anlatim bu durumu onuda bilmiyorum inan birşeyler var ama anlatılmıyor.
    seroquel yapar kısaca bunu diyim

Leave a comment:

• batman
    replied
    Hayat herşeye rağmen devam ediyor boşverrr

Leave a comment:

• batman
    replied
    Benim ben olmam için bir şeyler eksik ara sıra isyan etsemde kendi içimde kabullendim artık bu şekilde yaşamaya.aa çokmu kötüsün dersen konuşmasını kalkmasını bilen biriyim.panik sosyal hayatta zıplasada zorlansamda bir şekilde yaşıyorum tabi buna yaşamak denirse.bunuda demek istemiyorum isteğimde yok hiçbirşeye karşı.

Leave a comment:

• batman
    replied
    Orjinal yazı sahibi: mert77 View Post
    büyüdükçe mutluluk azalır ilaç duygusuzlaştırır kullanıyosan eğer ne mutlu eder ne mutsuz mal eder kısaca. kullanmıyosan yine olabilir. mutluluk için arayışa girme derim sıkıntı vermiyosa bırak doktorada gitme yaşa sıkıntıya girme inan doktora gidince bazen boka sarıyo

sereguel losiram kullanıyorum.Anladımda hayal dünyamız kendiliğindenmi zaman gelişicek.yani hayal kurabilicem.hayal kuramıyorum nasıl anlatim bu durumu onuda bilmiyorum inan birşeyler var ama anlatılmıyor.

Leave a comment:

• mert77
    replied
    senin durumunda olmak siteyen çok insan var valla bir bilsen

Leave a comment:

• mert77
    replied
    Depresyon var bende eskiye göre iyiyimde şükürler olsun.yok kafamda koskoca boşluk var.mesela hayal kurarken düşünürsün dimi ayali içinde kıpırdanmalar olur vs bende o yok.önceleri yatağa yatar hayal kurardım heyecanlanırdım hayal kurarken yada farklı şeylerle meşgul olurdu kafam hava yağmurluyken o kadar mutlu olurdumki dışarı çıkıp yağmurda gezmeyi çok severdim.şimdi yaşadığım boşluk yüzünden bu duyguları yaşıyamıyorum.
    büyüdükçe mutluluk azalır ilaç duygusuzlaştırır kullanıyosan eğer ne mutlu eder ne mutsuz mal eder kısaca. kullanmıyosan yine olabilir. mutluluk için arayışa girme derim sıkıntı vermiyosa bırak doktorada gitme yaşa sıkıntıya girme inan doktora gidince bazen boka sarıyo

Leave a comment:

• batman
    replied
    Orjinal yazı sahibi: mert77 View Post
    hayattan keyif alamama çok hafif depresyon olabilir mi acaba ?
    Depresyon var bende eskiye göre iyiyimde şükürler olsun.yok kafamda koskoca boşluk var.mesela hayal kurarken düşünürsün dimi ayali içinde kıpırdanmalar olur vs bende o yok.önceleri yatağa yatar hayal kurardım heyecanlanırdım hayal kurarken yada farklı şeylerle meşgul olurdu kafam hava yağmurluyken o kadar mutlu olurdumki dışarı çıkıp yağmurda gezmeyi çok severdim.şimdi yaşadığım boşluk yüzünden bu duyguları yaşıyamıyorum.

Leave a comment:

• mert77
    replied
    Mesela ben sohbet ediyorum insanlarla ama ben sanki ben değilim içi boş düşünemeyen hayal dünyam yok mesela hayal kuramıyorum kafam bomboş.ne fiziksel bir rahat halim var nede düşünsel bir durumum var.Yani neye nerden başlıyacağımı bilmiyorum.geçmişe dönim kişiliğimi hatırliyim nasıl biriydim duygularım neydi neye nasıl sinirlenirdim neye sevinirdim diye düşünüyorum ama bulamıyorum.
    hayattan keyif alamama çok hafif depresyon olabilir mi acaba ?

Leave a comment:

• batman
    replied
    Mesela ben sohbet ediyorum insanlarla ama ben sanki ben değilim içi boş düşünemeyen hayal dünyam yok mesela hayal kuramıyorum kafam bomboş.ne fiziksel bir rahat halim var nede düşünsel bir durumum var.Yani neye nerden başlıyacağımı bilmiyorum.geçmişe dönim kişiliğimi hatırliyim nasıl biriydim duygularım neydi neye nasıl sinirlenirdim neye sevinirdim diye düşünüyorum ama bulamıyorum.

Leave a comment:

• batman
    replied
    Şöyle anlatim anlatamadım karşındaki insanı dinlerken cümlesine kullanmadığı bir kelimeyi sen kullanmış gibi algılıyorsun.

Leave a comment:

İşleniyor...
X