Duyuru

Collapse
No announcement yet.

yardıma ihtiyacım var

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• yardıma ihtiyacım var

kafam çok karışık annemde bipolar duygulanım bozukluğu var.ananemde de bu durum var.ve sanırım büyükannemde de.bu konularla hiç ilgili değilim ama son 1 senedir ben de hastalık psikolojisine girdim.açıkçası son 4 5 aydır bi mutluyum bi hüzünlüyüm.arkadaşlarımla birlikte olduğumda hiç bi derdim yok ailemin yanındaykende öyle ama 10 dakika içinde hemen değişiyorum bi hüzün geliyo içim çöküyo bu sene sınavlarım var onlara da çallışamıyorum bazen çok çalışma isteği geliyo içime çalışıyorum da baazen intihar etmeyi düşünüyorum.her şeyi çok kafama takıyorum bazen her şeyin suçlusu benmişim gibi düşünüyorum bu durumumdan hiç memnun değilim sizce bu hastalık bende de olabilir mi ?:tinysmile_cry_t2::tinysmile_cry_t2:

Bence bipolar değilsin. Yaşadığın büyük ihtimal stresin sana olan getirisi. Senin bir de şeye dikkat etmen lazım, kendi hastalığına kendin karar verme. Ben şuyum kesin böyleyim falan deme. Doktora git, ona objektif şekilde durumunu anlat. O karar verir. Bunun haricinde psikologa da gitmeni tavsiye ederim, işine yarayabilir...

Yorum

bir duygulanım bozukluğu olduğu kesin. hızlı döngülü bipolar ya da borderline olabilir. doktora başvur.

Yorum

biranda değişebiliyorsan ve depresyon kısmına girdiğinde dünya başına çökmüş gibi oluyorsan bence bipolarsın ve hemen psikiyatra git ben gittim kurtulma yolundayım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mercyful fate View Post
          sizce bu hastalık bende de olabilir mi ?:tinysmile_cry_t2::tinysmile_cry_t2:
          olmayabilir.....
          bardağın dolu tarafına bak

Yorum

İşleniyor...
          X