Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bipolar Ve İlgi Çekme Eğilimi YARDIM EDİN LÜTFEN...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Bazı üniversitelerde (örn.DAÜ) Psikiyatri bile var.Bence danışmanızda fayda var.Geçmiş olsun.
    Kimsenin seni üzemeyeceği kadar güçlü olduğunda ve sen kimseyi üzmeyecek kadar iyi olduğunda; mutlusun demektir .

Yorum

Orjinal yazı sahibi: warez View Post
      kardeşim bunu bilerek yaptım evet ama elimde olmadan yaptım bi tür obsesyon takıntı gibi düşün
      elinde olmadan olan birşey benlik bi durum değil.
      manyak değilim kendi kendimin canını yakıyım :S
      yaptığın manyaklık değil zaten bizzat duygu sömürüsü Obsesyonu takıntıyı bahane ediyorsan ben de paranoid şizofreniyim O zaman hezeyanlarımı paranoyalarımı bahane edip herşeyi yaparım Senden daha geçerli mazeretlerim olurdu

Yorum

Orjinal yazı sahibi: K i m y o n View Post
        Okulunuzun sağlık merkeziyle görüştünüzmü? Sağlık merkezi sorumlu hekimi,merkezde verilemeyen sağlık hizmetleri için Sağlık ve Sosyal Yardım Bakanlığına bağlı bir hast. sevk edebilir.
        Orjinal yazı sahibi: K i m y o n View Post
        Hangi okuldasınız siz?
        uluslararası kıbrıs üniversitesi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: lonely_hearth View Post
          yaptığın manyaklık değil zaten bizzat duygu sömürüsü Obsesyonu takıntıyı bahane ediyorsan ben de paranoid şizofreniyim O zaman hezeyanlarımı paranoyalarımı bahane edip herşeyi yaparım Senden daha geçerli mazeretlerim olurdu
          emin olunki elimde olmadan oluyor...
          üstüme gelmenin bi mantığı yok...
          duygu sömürüsüde yapmıyorum...
          kahretsin ne yapıyorum ben yaaaaa :'( vallahi asıcam kendimi yeter yaaaa...ne bigün kendimdeyim nede başka gün ne biri yardım ediyor nede çare buluyor hergün ilaç ilaç bıktım yaaaaa.

Yorum

uzuldum durumuna arkadas. demek ki gercekten ilgi acligin var. bunu daha saglikli bir sekilde doyurabilirsen belki daha az dikkat cekmek icin kendine zarar verirsin.
            mesela hocalar caliskan ogrencilere daha fazla dikkat ilgi gosterirler.
            veya klasik olacak ama kiz arkadas bulursan seni dinlemesi hosuna gidecektir.

Yorum

İşleniyor...
            X