Duyuru

Collapse
No announcement yet.

lanet olası hastalığım ölüm sebebim olacak

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• lanet olası hastalığım ölüm sebebim olacak

3 gün önce aşırı seraquel alımından dolayı hastaneye götürüldm acilen zehirlenmişim ayaklarımı bacaklarımı hissetmedm ölüorm sandm baygınlık geçrdm çok fazla çarpıntı yaptı ekg çektiler sadece uyumak istiorum artk onun için aldm çok acı çekiorm burda yazmştm psikoza girmştm 1 yıl önce ve psikotik bipolarmşm bi türlü düzelemedm yarın psikiyatristime gidicem sürekli ağlıorm erkek arkadaşımla ayrıldık barıştık bazı sorunlar beni çok üzdü yine bi erkek arkadaşmdan ayrılmştm geçn yıl ve psikoza girmştm aynı şeyler kısır döngü halinde yine oluo ve biliorm bu da bitecek ben artık kaldıramıorm 20 yaşındaym ve hayat inanılmaz ağır gelio ilaç içip uyumak istiorm hala çokça içmek istiorm uykuda huzurluym sadece
    Gemiler gibi dünya, gemiler gibi hayat
    Gemiler gibi yıllar, geçip gidiyor, geçip gidiyor...

geçmiş olsun arakadaşım umarım bir dahaki sefere daha dikkatli olursun, doktorunla irtibatı kesme acı çekiyorsun anlayabiliyorum ama iyileşeceksin inşallah, bırakma kendini.

Yorum

ilaç içip uyuduğunda dahamı iyi olucak sanıyosun,öbür dünyanı yıkıyosun,kendını bırakmamalısın,bununla yasamaya alışmalısın bence,gecmıs olsun
      AKLIMIN ODALARINDA MUHEBBETE MAHKUM PRANGALI DÜŞÜNCELERİM VAR........

Yorum

İşleniyor...
      X