Duyuru

Collapse
No announcement yet.

neyim var?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• neyim var?

fobimden dolayı buraya yazarken bile zorluk çekiyorum şuanda.
    durumum karışık ve içinden çıkabilmiş değilim.
    geçen eğitim öğretim yılını yatılı okulda geçirdim
    ki zaten insan içine çıkarken dahi zorlanıyorum. neyse fazla uzatmadan..
    kaldığım yurtta içim bunaldı. zaten olan takıntılarım biraz daha zorladılar beni.
    zaman zaman fazlasıyla iyi hissettim kendimi kimi zaman da tükenmiş gibi
    kendimi sigaraya vurdum-birazda özenti ve ilgi çekme isteğim oldu
    kendimi vahim bir vaka gibi göstermek istedim
    sinirlilik ve kendime zarar verme gibi hadiseleri yaşadım
    kimi zaman madde kullanmak istedim veya doktorun hap vermesini

intihar düşüncelerim oldu başka zamanlarda da uçuk yaşam dolu fikirlerim..

hala yaşıyorum bu tarz şeyleri . ailem ergenlikten kaynaklandığını söylüyor-ben böyle düşünmüyorum-

ayrıca bir psikiyatr aileme asperger sendromu adını vermiş

şuanda ne yapmam gerek bilmiyorum eskiden okb için hap kullanıyordum onu da bıraktım sinir oluyodum prozac verilmesine

biliyorum çok uzun oldu
    bir yardım bekliyorum...:RpS_sad:

teknik olarak bir şey söyleyemem... Ama, anlattıklarından çıkardığım şeyler hakkında düşüncelerimi söyleyebilirim: biraz ilgi çekmek istiyorsun(bu gayet normal, her insan ister bunu) yatılı okulda sıkılmışsın biraz... ama bütün bunların çaresi zararlı alışkanlıklar değil ki be kardeşim... onlar işi daha da içinden çıkılmaz hale sokar. başka bir şeye yaramaz.. okulun ne kadar var bilemiyorum, ama kendini toparlayıp okulunu bitirmelisin... o zaman önün açılabilir ve kendine güvenin gelebilir... insan içine çıkarken de hiç korkma ve çekinme... onlar da insan, senden üstün değiller. ve sen onlardan aşağı değilsin... dik dur, ezilip-büzülme, çekingen tavırlar sergileme... böyle yaparsan kendine olan güvenin çoğalır...
    Mutluluk;paylaşmaktır...

Yorum

yorumunuz için teşekkür ederim zaten bu sene daha iyi geçecek gibi duruyor evime daha yakın bir okula nakil oldum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: psychod View Post
        yorumunuz için teşekkür ederim zaten bu sene daha iyi geçecek gibi duruyor evime daha yakın bir okula nakil oldum
        çok iyi... senin için daha iyi olacak)
        Mutluluk;paylaşmaktır...

Yorum

İşleniyor...
        X