Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Manik depresyondayım sanırsam

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Manik depresyondayım sanırsam

Merhaba,23 yaşında 1,81 boyunda 130 kilolu bir erkeğim çevremde hiç arkadaşım yok aslında vardı ama hayatıma karıştıkları için artık onlarla görüşmüyorum,çevremde hiç arkadaşım dostum yok herzaman yanlızım sadece bilgisayarım ve ben varım hep hayaller kurarak yaşıyorum hayaller dünyasına dalıp gidiyorum müzik dinlerken,güneş ışından nefret ediyorum karanlığı çok seviyorum kendimi bir anda mutlu sonra hüzünlü kederli hissediyorum tam bir işi yapmak istiyorum sonradan üstüme üzüntü çöküyor hiç kız arkadaşım olmadı veya en iyi arkadaşım olmadı toplum kalabalık içersinde kendimi yanlız hissediyorum devamlı ağlamak istiyorum sadece siyah rengi seviyorum dışarıdan çok neşeli bir insan olarak görünüyorum arkadaşlarımdan ayrılmadan önce söylemişlerdi annemde aynı şeyi söyledi fakat içim kan ağlıyor bazen kendimi çok zeki ve herkezden üstün olarak görüyorum ama çoğunluk olarak işe yaramaz biriyim.Sevenim yok sevilenim yok devamlı durmadan konuşmak istiyorum birilerinle devamlı sohbet etmek istiyorum hızlı bir şekilde aklımdan birsürü düşünceler üşüşüyor hayallere daldığımda kimsenin sesini duymuyorum hiç birşeye dikkatimi veremiyorum çok çabuk sinirleniyorum birisi eleştirimi terslediği zaman çok öfkeleniyorum.

Bize her şey borderline.

Yorum

Bir uzman psikiyatriste görünseniz keşke, manik depresyonda mısın yoksa arkadaşın dediği gibi borderline mı? Ya da başka birşey mi? Geçmiş olsun dileklerimle...

Yorum

İşleniyor...
      X