Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bipolarla savaş nasıl yapılır

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Burada çok sevgili bir ablamız vardı. Bu sorunu aşmayı başarmış, problemiyle barışık yaşamayı o da öğrenmişti. Hayata, kızına sıkı sıkıya bağlı çok özel bir insandı. onunla öğrendim bipoları, gülümserdi yaşadıklarına. Atak sonraları analiz ederdi kendini , bizimle paylaşırdı ve tıpkı bu başlığı atan arkadaş gibi umut dolu , kocaman yürekli bir insandı. Anmak istedim onu. Sevgili P... .

Psikocem, forumun ilerleyen sayfasını okuyamadım ama yazdıklarınla, psikolojik sorunların üstesinden gelebilmek adına buradaki herkese samimi bir yol çizmişsin. yüreğine sağlık . Sorunlarımız da tıpki diğer tıbbı hastalıklar gibi tabiki , tedavisi , kontrol altına alınması mümkün. Özen , disiplin ve çabayla aşılabilir. Öncelikle umudumuz , ve inancımız olmalı. Kendimizi sevebilmek de en önemli ve en ciddi adım olsa gerek.
    Memleket mutlaka modern,medeni ve yeni olacaktır. Bizim için bu hayat davasıdır. M.Kemal ATATÜRK

Yorum

ALLAHIM ne kdr değişik hastalıklar var.. duymustm bipoları bi filmde birden çıkan karmasık bi hastalık.. ve kutuplasma olması garip.. acaba bu kutuplasma sebepsiz yeremi oluyor yoksa duyulan kaygı veya takıntıdnmı oluyor.

Yorum

İşleniyor...
      X