Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Curexol kullanan var mı?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Curexol kullanan var mı?

Depresyondan mütevellit 13 gündür curexol ve citol kullanıyorum..Yalnız beni tepetaklak ediyor.Kullananlar söylesin ne zaman alışır vücudum bu ilaca..
    İçimi sıkıyor ve her an ölücekmişim gibi oluyorum..Sizde nasıl yan etki yaptı

citol depresyon ilacı ama curexol değil. antipsikotiktir ve daha çok abilify olarak tanınır.
    sorun depresyon ise curexol'ün 5 mg'ı aşmayacak dozda olması beklenir.
    rahatsızlık veren curexol ile ise kesilmeli veya başka ilaç denenmelidir.
    hepimizin başına gelen bir durum. doktorların ilk yazdığı ilaçlar çoğunlukla iyi gelmez.
    bir kaç ilaç denedikten sonra kendimiz için ideal olanı buluruz.

Yorum

Efexor kullanıyordum daha önce..Yeterli gelmedi fayda etmemeye başladı..Farklı bir doktorla yeniden başladık oda bu ilaçları yazdı..Curexol 5 mg verdi..Bu abilify nedir bilgi veririmisiniz..yeni tanıştım bilmiyorum...

Yorum

Efexor 300 kullanıyorum curexol ekledi ve lanet birsey curexol aldgimdan beri cayima şeker atacak halim bile yoktu yan etkileri gecmedi 10metreden fazla yuruyemiyordum ve yerimdede duramiyorumdum seroquele gectik bakalim nolcak

Yorum

Abilify etken maddesi sanirim efexor (venlafaksin ) mesela oda abilify tahminimce

Yorum

Curexol'ün etken maddesi aripiprazole. Ticari ismi zolerip olanını bende bir ara kullanmıştım, dediğiniz gibi biraz sedasyon yani uyuşukluk, uyku hali vs. yapıyordu. Antipsikotiklerin hepsi az çok yapıyor. Ama seroquel acayip uyku veriyordu bende, gözlerimi açamıyordum.
            Last edited by kerub; 01-03-2014, 11:56 PM.

Yorum

İşleniyor...
            X