Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Psikiyatrik hasta olanlar grup oluşturup, arkadaş olmak, dertleşmek, ister misiniz..

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Psikiyatrik hasta olanlar grup oluşturup, arkadaş olmak, dertleşmek, ister misiniz..

Ben kendim gibi hasta olan arkadaşlarla tanışmak, dertleşmek istiyorum.Birbirimize destek olalım istiyorum.

benim gibi düşünen var mı.

ben de senin gibi düşünüyorum!

Yorum

başka düşünen var mı.. buhurizade hastalığından bahseder misin

Yorum

Arkadaşlar merhaba facebookta birkaç grup görmüş olsamda pak bir işe yaradıklarını söyleyemem kaliteli bir grup olsun isterdim. Ben malesef bipolarım. Uzun süre hastalığımı kabullenmedim. Şimdi depakin kullanıyorum mecburen. Aslında güzel ilaç hafif mide bulantısından başka yan etkisini görmedim. inşallah beni iyileştirir. Bizler aslında duyarlı insanlarız duyarlı olmazsak içimizde bu kadar çokşey biriktirmemiş olsak bence hasta olmazdık.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Simao View Post
          başka düşünen var mı.. buhurizade hastalığından bahseder misin
          bipolar denilebilir!

Yorum

ben de bipolar denilebilir

Yorum

görüşmek isteyenler bana özelden skype atabilir.

Yorum

Çivi çiviyi söker. Hacı hacıyı tekkede. Bir başkasının ne kadar büyük sorunları olduğunu dinlemek bile insana teselli olur en azından. Bakıyorum herkes hastalığına spesifik, latince, ingilizcei bilimsel, tam teşhis kelimeler bulmuş. Benim hastalığım Türkçe. Mutsuzum. Çoğu insan gibi mutsuzum. Neden mi? Teşhis yok.
                Orjinal yazı sahibi: Simao View Post
                Ben kendim gibi hasta olan arkadaşlarla tanışmak, dertleşmek istiyorum.Birbirimize destek olalım istiyorum.

benim gibi düşünen var mı.

Yorum

Ben birbirinizle konuşmanızı tavsiye etmiyorum, belki birbirinizin hoşuna gidebilirsiniz ancak birbirinizin sorunlarının üstünü de unutarak kapattığınızdan, ruhsal seviyesi çok yüksek, başarılı insanlarla konuşmak kadar kendinize yardımcı olamayacaksınız o kadar. Gelişmiş insanlarla muhabbet etmeni tavsiye ediyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Çapulcu Recep Yılmaz View Post
                    Ben birbirinizle konuşmanızı tavsiye etmiyorum, belki birbirinizin hoşuna gidebilirsiniz ancak birbirinizin sorunlarının üstünü de unutarak kapattığınızdan, ruhsal seviyesi çok yüksek, başarılı insanlarla konuşmak kadar kendinize yardımcı olamayacaksınız o kadar. Gelişmiş insanlarla muhabbet etmeni tavsiye ediyorum.
                    gelişmiş diye bahsettiÄ£in insanlar hangi konuda gelişmiş?
                    ve bu konuya yazanlar gelişmemiş
                    Merak ettim
                    Last edited by YerGökHayat; 05-08-2014, 03:01 PM.

Hayat kúcúk seylerden olusur.
                    Sen seversen búyúk olurlar..

Yorum

http://anfaengerwriter.blogspot.com/...in-oykusu.html Örneğin.

Yorum

sağlıklı ya da senin deyiminle gelişmiş insanlar bizimle ilgilenmez ki.
                        bizi aşağılık olarak görürler.

Yorum

Terimleri yanlış kullandığımı kabul ediyorum. Ama yanlış kullanmalıydım. Bir insanın bir insanı %20 aşağılık görmesi onun aşağılık görmesi değildir. Ama haklısın Albert Einstein ve diğer sözüm ona zekiler, insanların hemen hemen hepsini aşağılık olarak kabul etmişlerdi.

Orjinal yazı sahibi: buhurizade View Post
                          sağlıklı ya da senin deyiminle gelişmiş insanlar bizimle ilgilenmez ki. bizi aşağılık olarak görürler.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Çapulcu Recep Yılmaz View Post
                            Terimleri yanlış kullandığımı kabul ediyorum. Ama yanlış kullanmalıydım. Bir insanın bir insanı %20 aşağılık görmesi onun aşağılık görmesi değildir. Ama haklısın Albert Einstein ve diğer sözüm ona zekiler, insanların hemen hemen hepsini aşağılık olarak kabul etmişlerdi.

1.ben aşağılik olduÄ£umu ya da öyle görüldüğümü düsünmüyorum.hatta tam aksini düsunüyorum.öyle bile olsa çokta fifi

2.buraya takılan herkesin sosyal hayati olmadiÄ£ını ve kendini geliştirmediÄ£ini söylemek ne kadar doÄ£ru?

3.verdiğin linki okudum ama sen elma ile armudu karıştırıyorsun

Şafak Pavey tabi ki kutlanılacak biri ama onun onündeki engel psimolojik değil fiziksel.psikolojin bozulduğu zaman fiziksel yetilerinin bozulduğu da bi gercek.psikolojinim biyolojik bi boyutu oldugu da unutmamak gerek.panik atak olan birine buna atak gećirme demekle paveye protezsiz yürü hadi demek aynı sey

bu demek değil ki.psikolojik hastaliklarla basarıli bi hayat sürdürulemez.hastalıga raÄ£men yapilabilir evet.
                            ama yapani da herkesin başarısindan 10 kat daha fazla alkıslarim.

bu foruma bakis acin hatali bence

Hayat kúcúk seylerden olusur.
                            Sen seversen búyúk olurlar..

Yorum

Kastım Pavey değil, at gözlükleriyle bakanın söyledikleri gibi dediğim; konuşursam sonunda din müridi ilan edileceğimden eminim. Tren kazasının şokunda o anı hatırlamak üzerinde duruyorum. Bilinçsizlik anlarını (acıları) hatırlayınca, psikolojik ve psikiyatrik müdahâleye gerek kalmadığını düşünüyorum ve bir daha nüksetmediklerini iddia ediyorum. Belki de "herşey"i hatırlasaydık, zigotluk ve daha öncesini, onu tanımlarız (diye düşünüyorum). Fazlasını söyleyemem bünyeme zarar. Ama o anın komutlarına itaat etseydik ya psikolojik zorluklar yaşardık ya da Pathon gibi kahraman olurduk yani yine "üstün" ama ikisi de fesatçı. Ya da her ikisini aynı anda olmaya çalışırdık, bu zihin ünitesi bilinçaltı zorlardı. Üstünlük taslamayı sevmem, beni eleştirdiğin için teşekkür ederim, iyiydi. Zihnin kuralının istisnası olur mu hiç?

Yorum

İşleniyor...
                              X