Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bipolar bozukluk hakkında desteginize ihtiyacım var

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Bipolar bozukluk hakkında desteginize ihtiyacım var

Selam arkadaşlar bana ilk önce anksiyete sonra psikotik özellikli durum ve sonrada bipolar teşhisi kondu. ve antidepresan kullanırken hipomani yaşadım kullandıgım ilaç Xetanordu. Hipomani yaşarken kendime güvenim çok arttı sabah uyanırken bi enerjik oluyordum ve işte aklımdan sürekli bişeyler vardı yerimde duramıyordum hep bişeyler yapma istegi vardı.Küçüklügümde de kendimi çok zeki hissederdim ve derslerimde gayet başarılıydım ve çok heyecanlı biriydim o zamanlarda kendimi robot gibi hissediyordum işte ben robotum iç organlarım demirden filan.ama şimdi bn bipolarmıyım emin değilim bu antidepresanların bipolar bozukluğu olanlarda hipomani yapması gibi bişey okudum bu gerçek mi
    Last edited by manyakdepresif; 01-09-2014, 04:06 PM.

geçmiş olsun..bunu doktorunla konuşmalısın.

Yorum

evet depresyon ilaçları hipomaniyi kışkırtıyor hatta bu yüzden doktorum bende depresyon ilacını kesmişti , citoles kullanıyordum kesti şu anda depakin ve norodol kullanıyorum bipolar teşhisi konuldu ama inanmıyorum çünkü bende çoşkulu dönem pek olmuyor.

Yorum

öncelikle ilkokuldaki robot düşüncene fazla takılma o dönemlerde yapaycılık anımızm gıbı ne bılıyım guneşi hergun bırı yakıyo sonduruyo falan dusuncelerı görüldüğüne göer sen de derobot normal ama ben yıne herkese tavsıye ettığım uzere sizlere de hacamatı tavsıye edıyorum hacamatı araştırın ve yaptırın fayda gorecegınızı tahmın edıyorum

Yorum

İşleniyor...
        X