Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Doktora Gittim Bipolarsın Dedi Bana

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Doktora Gittim Bipolarsın Dedi Bana

Doktora gittim , Prof. bir doktordu Uzun uzun konuştuk sonunda bana bipolarsın dedi.Dekapinin yanına rexapin 2,5mg ve Gyrex 25 mg yazdı Arkadaşlar bu ilaçlar biraz fazla değil mi. Sizlerin fikri nedir ??

Orjinal yazı sahibi: kanarya30 View Post
    Doktora gittim , Prof. bir doktordu Uzun uzun konuştuk sonunda bana bipolarsın dedi.Dekapinin yanına rexapin 2,5mg ve Gyrex 25 mg yazdı Arkadaşlar bu ilaçlar biraz fazla değil mi. Sizlerin fikri nedir ??
    Bipolara benziyordun zaten

Doktorun yazdiysa kullanmaya bak .Sen hic mani dönemi gecirdinmi ?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Edebiyat26 View Post
      Bipolara benziyordun zaten

Doktorun yazdiysa kullanmaya bak .Sen hic mani dönemi gecirdinmi ?
      Şu mani dönemi nedir anlamadım gitti ? Ne oluyor manide mesela ?
      Aşırı sinirlilik , kadınlara kızlara ilginin artması , kaygı- şüpheciliğin artması - alınganlık vs. bunlar mani midir ??

Yorum

Sanırım evet.
        Bende de aynısı oldu, şikayetlerim arttı bu saydıklarından sonra ve teşhis konuldu.Ama bu saydıkların bende ilk belirtilerdi.Tablo daha sonra ağır seyretmeye başladı.
        Alınganlık, kontrolsüz tepkiler, dengesiz tutarsız duygular, cinsel istekte artma, yemekten içmekten kesilme şeklindeydi bende ilk belirtiler.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cokgec35 View Post
          Sanırım evet.
          Bende de aynısı oldu, şikayetlerim arttı bu saydıklarından sonra ve teşhis konuldu.Ama bu saydıkların bende ilk belirtilerdi.Tablo daha sonra ağır seyretmeye başladı.
          Alınganlık, kontrolsüz tepkiler, dengesiz tutarsız duygular, cinsel istekte artma, yemekten içmekten kesilme şeklindeydi bende ilk belirtiler.
          peki ilaç kullanıyormusun şu anda ? Kullanıyorsan hangileri , yazar mısın ?

Yorum

cokgec35 cvp yazmamışsın ??

Yorum

dostum hacamat psikiyatrık bozukluklarda ii olduğu söyleniyo araştırıo bı dene bence faydalanırsın çunku ben de panik atak konusunda denedım ve faydalandım su anda da pzikiyatrık bozukluğu olan herkese tavsiye ediyorum panika tağı araştırıken diğer psikiyatrık hastalıklar hakkında da bilgi sahibi oldum bi polarda pa ya göre daha fazla beyin fonksiyonlarında değişiklik oluyo sanırsam bu nedenle hacamat ve sülük tedavisi deneyebilirsin bunlara ekstra sakinleştirici bitkisel ve beyne faydalı besinler alırsan bence rahatlama sağlarsın

Yorum

İşleniyor...
              X