Duyuru

Collapse
No announcement yet.

GECENİN GEÇ VE YILDIZSIZ BİR SAATİ

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• GECENİN GEÇ VE YILDIZSIZ BİR SAATİ

ARKADAŞLAR HEPİNİZE SAYGILARIMI VE SEVGİLERİMİ SUNUYORUM, ŞU ANDA SAAT GECE 01:35 GECENİN GEÇ VE YILDIZSIZ BİR SAATİNDEYİM,TAM 9 YILDIR PSİKOZ MANİK DEPRESİF VE ŞİZOAFEKTİF RAHATSIZLIĞI İLE SAVAŞIYORUM ,YENİ VERİLEN ANTİPSİKOTİK İĞNE KAFAMI ÇOK KARIŞTIRDI UYKUSUZUM VE ATAK GEÇİRİYORUM KENDİMİ ANLAYAMIYORUM HER DEFASINDA ERENKÖY RUH HASTANESİNE GİTMEKTEN VE ÇOK AĞIR ANTİDEPRASAN VE TRİNKİLAZAN KULLANMAKTAN BIKTIM ŞU SIRALAR ŞAKA KALDIRMIYOR BUNALIMLARIM GECELERİ UYKUSUZUM SÜREKLİ PSİKOZ DURUMUNDA YANİ GERÇEK DÜNYA İLE HAYAL ALEMİNİ BİRBİRİNDEN AYIRAMIYORUM SÜREKLİ OLMAYAN KİŞİLERLE SOHBET HALİNDEYİM,HAYALLER KURUYOR VE SÜREKLİ BİR RAHATSIZLIK HAİNE GELMİŞ DİN VE ZIT İDEOLOJİLERDE OLAN SİYASETLE İLGİLENİYOR,ÇOK OKUYOR VE VE BU HASTALIKLARDAN VE TAKINTILARDAN KURTULAMIYORUM BU YAZDIKLARIMI GECENİN GEÇ VE YILDIZSIZ BİR SATİNDE YAZDIM SEVGİLERİMLE...
    UNUTULANLAR UNUTANLARI HİÇ BİR ZAMAN UNUTMAZLAR

geçmiş olsun.
    yatarak meditasyon yap. uyursun.

Yorum

bizden de sana sevgi ve saygılar. aslında sorunun çözümü var fakat sen de neden sürüp gidiyor acaba?
      Last edited by sonsun; 08-04-2015, 08:53 PM.

Yorum

Zor bir durum.peygamber efendimiz sefaatcin olsun. Acil sifalar dilerim.

Yorum

bu atakların bende neden devamlı sürdüğünü bilemiyorum, ancak zamanında madde bağımlılığım vardı (extacy) belki o maddeler hastalığımın seyrini şiddetlendirmiş olabilir diye düşünüyorum ,bu arada hira-01 iyi dileklerin için sana da çok teşekkür ederim , sevgilerimle...

Yorum

merhaba onur bir akşam bir şişe şarap alalım hayata yeniden bir başlangıç yapalım şarap herderde devadır sıkıntıya strese birebir...

Yorum

hamilton 10 gerçekten çok iyi bir tavsiye deniyicem şarap iyidir

Yorum

İşleniyor...
              X