Duyuru

Collapse
No announcement yet.

BİR YÜZÜM AYRILIĞA-BİR YÜZÜM HAYATA DÖNÜK

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• BİR YÜZÜM AYRILIĞA-BİR YÜZÜM HAYATA DÖNÜK

merhaba sevgili dostlar,merhaba güzel insanlar,anlatacak çok ama çok şey var benim 11 yıllık hastalık öyküm var,ilk 6 yıl bipolar bozuklukla son 5 yıldır da şizoaffektif bozukluk ile takip ediliyorum,tam 11 kez akıl hastanesinde yattım, bundan 8 yıl önce annemi kanserden kaybettim,yoğun bakım ünitesinde gözlerimin önünde can verdi,bu bir akıl hastası olan kimseye çok zor geliyor,ben anladım ki hiç kimse annesini sevdiği gibi bir başkasını sevemezmiş,annemi toprağa gömdükten sonra parka ve yürek paramparça,gerisi ölüm duygusu,gerisi sağır sessizlik,benden 11 yaş büyük olan abim de maalesef ms hastası,fiziksel engelli yürüyemiyor yollarda düşüyor,babam ise tam 74 yaşında 43 yıllık hayat arkadaşını yani annemi kaybettikten sonra çöktü ben de elimden geldiği kadarıyla bu akıl hastası halimle onlara hizmet ediyorum hem evde çalışıyorum hemde toplum ruh sağlığı merkezinde vakit geçiriyorum,31 yaşındayım bir de 2004 yılında güney doğu anadolu bölgesinde terör bölgesinde çok sıkıntılı bir askerlik geçirdim,askerden döndükten sonra 2 yıl geçmeden annem öldü, ne pahasına olursa olsun sonuna kadar şavaşmaya ve mücadele etmeye çalışıcam.sizlerden tek ricam sadece hayatta kalmakla yetinmeyin,güzel dostlar güzel insanlar inanın ki ben sizi tanımasam bile hepinizi allah için seviyorum,kendinize çok iyi bakın sağlıcakla kalın,sevgilerimle...
    UNUTULANLAR UNUTANLARI HİÇ BİR ZAMAN UNUTMAZLAR

Nerelerdeydin kardeşim...
    Sen çok ama çok güçlü bir insansın, pek çok kişiye ders niteliğinde yazdıkların.
    Allah yardımcın olsun ne zaman istersen burdayım.

Yorum

Baş tacısın kardeşim bizde yaradılanı yaratandan ötürü seviyoruz eksik olma.Allah tüm müslümanlara sağlık,huzur,kuvvet versin.

Yorum

İşleniyor...
      X