Duyuru

Collapse
No announcement yet.

bipolarlar yardım!!!

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• bipolarlar yardım!!!

..........................................
    Last edited by soruisareti; 27-01-2011, 01:17 AM.

bu konuda bana yardımcı olabilcek biri yok mu acaba?

Yorum

Bipolar bozuklukta halüsünasyonu ilk kez duydum. Bipolar olan arkadaşlar var ama sanırım şuan online değiller, online olunca cevap yazarlar ancak.
      Hayat Dediğin, Allah İçin Değilse; Ne Çıkar Kainat Önünde Eğilse!...

Yorum

bipolarda halusinasyon var çok ileri seviyesinde..mani ataklarda görsel ya da sessel olabiliyo..

Yorum

hastalığım 30 yıl önce başladı.20 yıldır tedavi oluyorum.3 kez bakırköy de yattım.20 yıldır aynı teşhisi koyan doktor olmadı.Herbiri farklı teşhis koydu.Bu nedenle doktorlara güvenmiyorum.herbiri farklı bir teşhis koyduğu için hastalığımın ne olduğu konusunda emin değilim.
          Biz psikiatrik hastaların kullandığı ilaçların yan etkileri çok ve güçlü.Psikolojimizi tedavi etmeye çalışırken,diyabetten,obeziteye kadar.
          ilaçsız tedavi yollarını bulmak lazım.

Yorum

peki tanımadığın insanları görebiliyor musun ?
            yani onları yanında oturup mu konuşuyorsun yoksa onların yanında oturduğunu hissederek biriyle mi konuşuyorsun?

Yorum

geri döndüm ama kötü bir dönüş oldu bu

.................................................. .................................................. ........................................
              Last edited by soruisareti; 27-01-2011, 01:18 AM.

Yorum

merhaba ; yazdıklarını okuduktan sonra ne kadar acı çektiğini sen kadar bilemesem de anlıyorum. acaba aldığın ilaçlar yeterli gelmiyor mu sana ? doktor kontrollerini düzenli olarak yapıyor musun ? bu kadar acılar yaşamışsın, yaşıyorsun bak her şeye rağmen hayattan kopmamışsın bence tekrardan iyileşebilirsin sen de o güç var pes edeceğini de sanmıyorum. umarım en kısa zamnanda sağlığına kavuşursun.

bir de yaşadığın o dengesiz davranışlarından bahsedebilir misin? neler oluyor o dönemde sana ? iyisindir umarım şimdi .. geçmiş olsun.

Yorum

.................................................. ...........
                  Last edited by soruisareti; 27-01-2011, 01:18 AM.

Yorum

bipolarda halusinasyon var olayı yaşadım, bir gece lavaboya gitmek için yataktan lavobaya gitmek için kalktığımda kendimi eşimin yanında yatıyor olark gördüm kalktım ve lavobaya gittim. lavobadan döndüğümde vine o bebim benzerim bu sefer eşimi öldürmeye çalışıyordu. arkadan sarıldım boynuna eşimin üzerinden onu geriye çektim o sıra arka üstü ikimizde yere düştük .
                    kendime geldiğimde. kafam duvara çarpmış şişmiş boğazımda tırnak izleri vardı. yaşadığım bu olayın ardından kendimi hastahanede doktorumun yanında buldum. 3 yıllık bir tedaviden sonra şimdi daha iyiyim.

Yorum

sana yardım etmek isterdim soru işareti ama yazının yeri nokta dolu niye ben senin yazını göremiyorum
                      bende bipolarım huzursuz olunca uykularım bölünüyo çok kötü oluyorum
                      ölmek için erken sana kavuşmak için geç bi zamandayım...

Yorum

İstanbulda yaşıyorsan bir sabah ÇApa Tıp'ta Alp Üçok'un odasına git, randevusuz ve halisülasyonlar gördüğünü söyle. Emin ol sana yardımcı olacaktır.

Yorum

Ben manik atak yaşadığımda kafamdaki senaryolara göre gördüklerimi yorumluyordum, her şeyi farklı algılıyordum ama tam olarak olmayan bir şeyi varmış gibi görmek yerine olan şeyleri çok başka şeylermiş gibi görüyor, kafamdaki senaryoya göre nitelikler, anlamlar vs. atfediyordum..

Yorum

benım eşimde bipolar ve erkek seslerı duyuyorum diyor,hakaretler ediyolarmış,sanırım ilerlemış durumu
                            AKLIMIN ODALARINDA MUHEBBETE MAHKUM PRANGALI DÜŞÜNCELERİM VAR........

Yorum

İşleniyor...
                            X