Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ağlama nöbetlerinin sonu gelecek mi??

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• ağlama nöbetlerinin sonu gelecek mi??

ben psikotik depresyon hastasıyım.nedensiz şekilde başlayan ağlama nöbetleri yaşıyorum..tek umudumsa her gecenin ardından güneşin doğduğunu bilmek...
    Gemiler gibi dünya, gemiler gibi hayat
    Gemiler gibi yıllar, geçip gidiyor, geçip gidiyor...

Birçoğumuzda ağlama krizi oluyor ama ilaç kullanarak üstesinden geliyoruz, sen kullanmıyor musun ilacın olumlu etki etmiyorsa değiştirmeyi dene?
    Her şey güzel olacak...

Yorum

ağladıktan sonrasını merak ettim rahatlıyormusun sinir krizine mi giriyorsun?

Yorum

geçiyor merak etme hiç bitmeyecek gibi oluyor ama bitiyor.
        düştüysek kalkarız daha ölmedik ya

Yorum

Orjinal yazı sahibi: masum528 View Post
          Birçoğumuzda ağlama krizi oluyor ama ilaç kullanarak üstesinden geliyoruz, sen kullanmıyor musun ilacın olumlu etki etmiyorsa değiştirmeyi dene?
          selectra ve rexapin kullanyorum 2 aydır fakat psikozun etkileri azaldı sadece..depresifliğim devam edio..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dissosyatif View Post
            ağladıktan sonrasını merak ettim rahatlıyormusun sinir krizine mi giriyorsun?
            ailem yanıma geliyo kafamı dağıtıyo geçici olarak düzeliyorum, sonra yine aynı..kriz deil uzun süreli ağlamalar yaşıyorum nedensiz...

Yorum

İmkanın varsa doktora tekrar git, 2 aydır düzenli kullandığını ve ilacın artılarını, eksilerini söyle, belki değiştirelim der.
              Her şey güzel olacak...

Yorum

keşke ben de ağlayabilsem... en son ne zaman ağladım hatırlamıyorum... ağlayamıyorum bile artık... duygularımı yitirdim sanki... ağlamak da güzel yani bence... tabi aşırı olmamalı... insan rahatlıo bir nebze de olsa...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kestane şekeri View Post
                  ben psikotik depresyon hastasıyım.nedensiz şekilde başlayan ağlama nöbetleri yaşıyorum..tek umudumsa her gecenin ardından güneşin doğduğunu bilmek...
                  Psikotik depresyonu ilk kez duydum, bende zamanında ağır depresyon geçirdim, ne ilaç ne başka bir şey hiç bir fayda vermedi, sadece düşünce tarzımı değiştirdim, önceden en ufak bir şeye sinirlensem saatlerce ağlardım, öyleki çevremdeki insanlar bana özel itina göstermek zorunda kalırdı ağlatmamak için :RpS_wub: Şuan yine kırılganım ama, çok büyük bir şey olmadığı sürece ağlamıyorum...:33: Tavsiyem, dua okuyun...
                  Hayat Dediğin, Allah İçin Değilse; Ne Çıkar Kainat Önünde Eğilse!...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: masum528 View Post
                    İmkanın varsa doktora tekrar git, 2 aydır düzenli kullandığını ve ilacın artılarını, eksilerini söyle, belki değiştirelim der.
                    malesef gidemem çünkü daha 10 gün oldu gideli. seansına 150 tl verdiğim için sık sık gidemiorm....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: giovanni View Post
                      keşke ben de ağlayabilsem... en son ne zaman ağladım hatırlamıyorum... ağlayamıyorum bile artık... duygularımı yitirdim sanki... ağlamak da güzel yani bence... tabi aşırı olmamalı... insan rahatlıo bir nebze de olsa...
                      ağlayamamak daha kötü, çünkü insan içine atıyo. bu da psikoza girmeme sebep oldu.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sevde_ View Post
                        Psikotik depresyonu ilk kez duydum, bende zamanında ağır depresyon geçirdim, ne ilaç ne başka bir şey hiç bir fayda vermedi, sadece düşünce tarzımı değiştirdim, önceden en ufak bir şeye sinirlensem saatlerce ağlardım, öyleki çevremdeki insanlar bana özel itina göstermek zorunda kalırdı ağlatmamak için :RpS_wub: Şuan yine kırılganım ama, çok büyük bir şey olmadığı sürece ağlamıyorum...:33: Tavsiyem, dua okuyun...
                        hem psikoz hem depresyon hastalığına verilen isim bu...ailem de bu aralar oldukça idare ediolar beni, ama canımı sıkan çok şey var.dua elbette ediyorum fakat bazen her noktada kitleniyorum çok zor zamanlar geçiriorum umarım çabucak geçer...

Yorum

İşleniyor...
                        X