Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Antidepresan kullananlar bi bakabilir mi

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Antidepresan kullananlar bi bakabilir mi

Arkadaşlar uyku problemi nedeniyle 5 aydır 25 mg lustral kullanıyordum gercekten iyileşmeye başlamıştım..1 ay sonra ilacı doktorum bıraktıracaktı artık gerek yok diyordu fakat son bi hafta içinde uykum geri bozuldu sizce sebebi ne olabilr?Gerimi hastalanıyorum sizce?

Lustral uyku ilacı değildir. tersine uykusuzluk yapabilir. size uyku için daha uygun bir ilaç gerekiyor.

Yorum

Evet , lustral uykusuzluk yapabilir. Zaten ben sabahları içiyordum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ilhanabi View Post
        Lustral uyku ilacı değildir. tersine uykusuzluk yapabilir. size uyku için daha uygun bir ilaç gerekiyor.
        Doktor senin yaşın ve durumun(öğrenci) için yazabileceğim en uygun ilaç bu demişti.Diğerlerini kullandırmam yaşam temponun aksatır demişti

Yorum

Orjinal yazı sahibi: forte-donna
          uykusuzluk için verilen bir ilaç olmadığını biliyorum bende....pasiflora falan iç..rahatlar uyursun hem bitkisel
          3-4 yıldır bu problemle mücadele halindeyim..Malesef vucudum pasiflaroya alıstı etki etmiyor artık

Yorum

Pasiflora bana da çok hafif geldi, hatta hiç etkilemedi.
            Sonra Rexapin verdi. O gayet iyiydi.
            Sonra kilo yaptığı için değiştirdi.
            Şimdi Seroquel kullanıyorum. ama bu etkilemedi hiç. Gidince söyleyeceğim.
            Ayrıca kullandığım diğer ilaçlar da etkilemiyor artık.
            Pof neyse.
            ...biz büyüdük ve kirlendi dünya...

Yorum

lustralın yan etkisi uykusuzluk yapmasısır.siz çok mu uyumaktan şikayetçisiniz yoksa uyku uyuyamamaktan mı
              Gemiler gibi dünya, gemiler gibi hayat
              Gemiler gibi yıllar, geçip gidiyor, geçip gidiyor...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kestane şekeri View Post
                lustralın yan etkisi uykusuzluk yapmasısır.siz çok mu uyumaktan şikayetçisiniz yoksa uyku uyuyamamaktan mı
                Uyluyamamaktan sikayetçiydim..Lustral bana cok ii gelmişti 4-5 dır bu aralar başlaldı işte..Hayatım bazı değişikler yaşıyom su aralr ondan oldu herhalde..En kısa zamanda toparlıcam kendimi..Cvp yazalara tşkler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: buselim54 View Post
                  Uyluyamamaktan sikayetçiydim..Lustral bana cok ii gelmişti 4-5 dır bu aralar başlaldı işte..Hayatım bazı değişikler yaşıyom su aralr ondan oldu herhalde..En kısa zamanda toparlıcam kendimi..Cvp yazalara tşkler
                  Uykuya dalma problemi bende de var, 10 dk önce uyuyamadığım için kalktım pcyi açtım... Çok fazla yorgun olursam yarım saat, gündelik uykularda en az bir saat sonra uykuya dalabiliyorum...
                  Her şey güzel olacak...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: buselim54 View Post
                    Doktor senin yaşın ve durumun(öğrenci) için yazabileceğim en uygun ilaç bu demişti.Diğerlerini kullandırmam yaşam temponun aksatır demişti
                    buselim54 lustral senin hayat enerjisi azaltmıyor mu? Bitkinlik ya da isteksizlik gibi etkileri yok mu?
                    Her şey güzel olacak...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: masum528 View Post
                      buselim54 lustral senin hayat enerjisi azaltmıyor mu? Bitkinlik ya da isteksizlik gibi etkileri yok mu?
                      Yok gayet iyi geldi su anda cok iyiyim arkadaşlar sağolun ,toparlamaya başladım kendimi
                      )

Yorum

25 mg lustral ufak bi doz, uyku problemini çözen o değil de bunu kullanınca düzelicek psikolojisi düzeltmiştir bence.
                        Dünya, çıkabildikleri kadar yükseğe nasıl çıktıklarının önemi olmayan zorbalara mı ait ?

Yorum

İşleniyor...
                        X