Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Erkekler ağlasaydı ...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Genellikle aglayamayacak kadar kotu hissediyorum kendimi ama bazen agliyorum.

Yorum

erkekler ağlamaz sözü çok saçma gelıyo bana gülmek gıbı o da normal bişey

ama nedense herşeye çabuk ağlayan biri olarak kadın olduğum halde ben bile genlede gizlice ağlıyorum

belkıde ağlamayı acizlik ya da zayıflık olarak gördüğünden etraf
      :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

en ıyısı Mahsunice bi cvp
      ne ağlarsın benim zülfi siyahım,buda gelır buda geçer ağlamaaaaaaaaa :lol:

Yorum

ağlayan bir erkek beni alt üst ederdi heralde, napacağımı şaşırırdım.. büyük bir yıkım yaşıyor olmalı benim yanımda ağlıyorsa diye düşünüp donup kalırdım heralde... babam dışında şahit olmadım, o anları da unutamıyorum hiç......

Yorum

Arkadaşlar ağlama sorununuz varsa sevdiğiniz kişi tarafından terk edilin bakın nasıl aglıyorsunuz son zamanlarda öyle olaylar yaşadımki sokakta kedi bana bakıp miyavlasa aglıyasım geliyor..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ilksen
            ağlayan bir erkek ... :roll:
            bende ağlayan bir kız arkadaşımdan daha az ya da daha fazla etki yaratmaz.. gayet insani bir duygu bu, ve açıkçası ağlamak eylemini bu kadar abartacak ne var ben anlamıyorum..
            beni çok etkiliyor, ağlayan bir arkadaşım da etkiler gerçi, bilmiyorum nedenini.. benim de başkasının yanında çok çok nadirdir ağladığım....

erkeklerin ağlaması çok doğaldır tabi ama öyle bir baskı kuruluyor ki üzerlerinde ağlamaları bile yasak çoğu zaman.. örtpas etmek zorunda bırakılıyorlar hep.. böyle yetiştirilince de kadınlara göre daha zor ağlıyorlar bence..

Yorum

ağlamak rahatlamaktır çok sık ağlarm ve gayette rahatlarım

Yorum

ağlamayan nolsun

Yorum

ben çok gördüm karşımda ağlayan erkek :lol: çok kötüyüm ben yhaa :lol: o an duygusallaşıyorum sonra çok gülüyorum :lol: bende çok ağladım çok yalvardığım anlar oldu..üzerinden zaman geçti diye mi bilmiyorum bana şimdi komik geliyor..ee biraz da erkekler ağlasın ama di miii :lol:

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Kays
                    Bir örnek vermek istiyorum; Bir adam var vucut geliştirme yapıyor ve ağırlık olarak 100 kilo kaldırıyor sen bu adama dersen sen 50 kilo kaldır bu adamın kapasitesinin altına inmiş olursun. Bundan hareketle bazı insanlar vardır; kendini yetiştirmiş, problemlerin üstesinden gelebilen sen bu adama ağla da rahatla dersen yalınış yapmış olursun. Çünkü bu adam sorunu çözebilir, bu kapasitesi var, bazı sınırları aşmış yani. Biri de var kendine güveni yok pasif itilmiş hissediyor kendini, sen bu adama desen düşün becerebilirsin, yapabilirsin desen belki yapabilir ama inanmamış olduğu için kendine güveni olmadığı için beceremez ve daha da kötüye gider. Herşey basamak basamak. Hayatı merdiven diye tabir edersek hep bir üst basamak olacaktır. Ama yerinde saymak lugatımızda olmamalı. Esas yalnışı "Ben böyleyim" diyerek yapmış oluruz. Bu tip birşey dersek kendi sınırımız çizmiş daha doğrusu kendimizi sınırlamış oluruz...

Selametle...

Çok güzel bir yorum olmuş. Yüreğinize sağlık.

Yorum

bende ağlarımda öyle ota oka değil..birinin canını tırışkadan değil gerçekten incittiğim zaman ağlarım.öyle beni terketti,küstüde gitti değil.zaten öyle bişey olmadı ama.karşımda epilepsi atağı geçiren birini gördüğüm zaman,hiçbir şey yapamıyorsam ağlarım.bazen imkansız bir aşk düşler ona ağlarım.
                      kendi kendim yerim,ben kimim biçimindeki arayışlarım hep böyle zamanlardan beslenir.unutmam...

Yorum

Re: teessüf

Orjinal yazı sahibi: okkan1982
                        sezen aksu yu bir o kadar severim ama şu erkekler ağlamaz şarkısı için ona kısıyorum birascık insan duyguları olduğu için insandır. ağlamakta duygunun en saf ve temiz ifadesidir
                        sezen aksu muydu o? ben nilüfer diye biliyorum.ben de nilüferi seviyorum ama bu şarkı neden diyordum kendi kendime.ama şarkının sözleri çelişkili değilmi.erkekler ağlamaz sil gözyaşını,kaçırma gözlerini benden suçlu suçlu.erkekler ağlamaz insanız unutma,sustururum zamanla içimdeki acıyı.... hem erkekler ağlamaz diyor hem insanız unutma diyor yanlış mı düşünüyorum
                        <div>kimse anlamaz biliyorum;canımı yaksa da hayat g&uuml;l&uuml;yorum</div><br />

Yorum

Erkekler ağlamaz diye bir kural olmaz. Ağlamanın cinsiyeti olmaz yani. Tabii toplumsal normlar falan bunları set çekse de erkekler de ağlar mutlaka.

Yorum

ben bazen çok ağlar oluyorum herşeye ağlıyorum çok duygusal oluyorum.sokakta aç kedi görsem ağlıyorum.ve dikkat ettiğimde bu depresyonumun yoğun olduğu zamanlara denk geliyor.bide şöyle bişey var bende .ağlanması gereken yerde ağlayamam.mesela birisi ölmüştür herkes ağlıyordur,ben de çok üzülürüm ama gözümden bir damla yaş akmaz ,tuhaf olur.insanlar niye ağlamıyor diyecek diye ağlamaya çalışırım ağlayamam.hayatımda 2 kere çok içten,yürekten,içim koparak ağladığımı biliyorum.birini söylemeyeceğim.diğeri aşık olduğum kişi tarafından reddedilişimdeydi.o an'ı anlatamam.herşey bitmişti benim için,ölecektim sanki hayat bitmişti.ben ağlamayı sevmiyorum.çünkü ağladığım zamanlar çok kötüyümdür.çok acı çekiyorum.kimse ağlamasın herkes gülsün ağlatacak şeyler olmasın hiç.ağlamak yararlı olabilir ama bu alışkanlık hastalık haline gelirse zararlı. ben ağlamak isteyip kendimi tutuğumda boğazım acırdı yutkunamazdım.ama şimdi tutamam kendimi.bişey olduğunda tutmaya çalışırım kendimi ,sesim çıkmaz ama gözümden mutlaka yaş akacaktır
                            <div>kimse anlamaz biliyorum;canımı yaksa da hayat g&uuml;l&uuml;yorum</div><br />

Yorum

ayrıca erkekler ağlar.kardeşim küçükkken ağlıyordu hatırlıyorum kavga ederdik ağlardı.ama büyüdükçe ağlamamaya başladı.en son nezaman ağlamıştı hatırlamıyorum.e tabi erkek kolay değil.bence yetiştirilişle ilgili.onlar kendini tutuyor.baskı altında kalıyorlar.bi erkek ağladığında 'karı gibi ağlama ' sözünü duyduğunu düşünün.bu bir erkek için çok zor bi durumdur.bunu duymamak için alay edilmemek için güçsüz görünmemek için ağlamaz.ama bazı yerlerde elbet kendini tutamaz.bence ağlamak güçsüzlük değildir.elimizde olan bişey değildir.fiziksel bir ihtiyaçtır,psikolojik bir ihtiyaçtır,

Yorum

İşleniyor...
                              X