Duyuru

Collapse
No announcement yet.

acil yardımm aklımı yitirmekten korkuyorum

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• acil yardımm aklımı yitirmekten korkuyorum

arkadaşlar yaklaşık bir aydır bir tetikleyen unsur olmaksızın,nefesim daralıyor,beynim uyuşuyor,flu görmeye başlıyorum,içimde inanılmaz bir acı ve sıkıntı ve o an deliricekmiş gibi hissediyorum. şimdide öyleyim. bir günde bir kaçkere kriz gibi geliyor. psikiyatırımın verdiği ilaçlar da artık fayda vermiyor kendisine söylediğimde içindse bulunduğum durumun ilacı yok dayanmalısın dedi. ama benim kendime özkıyım girişimim de var ne yapıcam bilemiyorum.

Öncelikle merhaba arkadaşım.Sana tavsiyem bu gibi durumlarda kendini meşgul edecek bişeyler yapman.Ama bunu yapman kolay olmaya bilir seni bişeyler engellemek istiyor gibi gelebilir inatla üzerine git.Hayattan sakın ümit kesme gerçekten herşeye rağmen yaşamaya değer.İnan bu durumda olan tek sen değilsin senin durumunda çok kişi var..

Yorum

çok teşekkür ederim telkinin için arkadaşım. zaten şu an işyerindeyim ve kendimi zor dengelemeye çalışıyorum. şu an kendimi odama kapadım yan odada müdürler toplantı yapıyor ve ben ise raporlarımı yapamıyorum beynim uyuşmuş durumda kalbim sıkışıyor,müdürlere belli ederim diye çok korkuyorum. kendimi kaybedip birşeyler kırmaktan ve kırılan o camlardan birini alıp kendime zarar vermekten çok korkuyorum. çünkü birde yaptığım zamanı hatırlamıyorum yaptıktan sonra nasıl oldu diyorum. çünkü bende çoğul kimlik bozukluğu var çalışabildiğim için hastaneye yatmana gerek yok diyorlar ama direncim her gün azalıyor. iş de çok stesli.

Yorum

ewet kendine farklı uğraşlar bulmaya çalış... biraz müzik aç rahatlamaya çalış... kendini bişeyim yok diye telkin etmeye çalış... bana da bazen oluyor hakkaten zor durum...

Yorum

müzük açamıyorum iş yerindeyim diye ama işe de odaklanamıyorum. şu an dikkat ve odaklanmam sıfır. size çok teşekkür edrim ederim arkadaşlar verdiğiniz destekler için

Yorum

rica ederiz ne demek... inşallah geçer kısa zamanda

Yorum

psikiyatristim anksiyete krizi geçiriyorsn diyor. şu an biraz daha kendime geldim ama bayılcam sanki umarım herşey geçer

Yorum

bende de uyuma ihtyacı oluyor . sonra düzeliyorum ama birden olması çok ilginç

Yorum

zaten betin çok yorulduğu için baş ağrısı ve kasılmalar kas ağrıları da oluyor

Yorum

beyin betin değil

Yorum

İşleniyor...
                    X