Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Depresyonda mısınız??İşte Bir Test

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• tam sınır oluyosa ne olyo ?

Yorum

• insan zaten deprasyonda olup olmadığını bilir bu gibi testler bana saçma geliyor

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: cemetery View Post
        insan zaten deprasyonda olup olmadığını bilir bu gibi testler bana saçma geliyor
        testler saçma gerçekten de insan depresyonda olduğunu nasıl bilir. belki sadece küçük bi hayal kırıklığıdır.

Yorum

• Aslında depresyona girmek çok kolay ,yeterki olaylar karşısında kendinize olan guveninizi kaybedin .

Eger her şeyi kafama taksaydım ,hemen kendime guvenimi kaybetseydim ,en önemlisi de kızım ve eşim olmasaydı belkide bir çok kere depresyona girerdim .

Ama bu olmadı ve olmayacakta .Hayat ne kadar zor olsada her gecenin ,bir sabahı ,her fırtınadan sonra açan bir gökyuzu var .

Her zamanda öyle olucak ,çekilen sıkıntılardan mutsuzluklardan sonra ,guzel gunler gelicek .

Buna tum kalbimle inanıyor ve hayatla savaşmaya devam ediyorum .
          ANCAK ANLATABİLDİGİNİZ KADAR , ANLAYABİLİRİM .

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: MEGAN View Post
            Aslında depresyona girmek çok kolay ,yeterki olaylar karşısında kendinize olan guveninizi kaybedin .

Eger her şeyi kafama taksaydım ,hemen kendime guvenimi kaybetseydim ,en önemlisi de kızım ve eşim olmasaydı belkide bir çok kere depresyona girerdim .

Ama bu olmadı ve olmayacakta .Hayat ne kadar zor olsada her gecenin ,bir sabahı ,her fırtınadan sonra açan bir gökyuzu var .

Her zamanda öyle olucak ,çekilen sıkıntılardan mutsuzluklardan sonra ,guzel gunler gelicek .

Buna tum kalbimle inanıyor ve hayatla savaşmaya devam ediyorum .
            ne güzel yazmışsın hayatla savaşmaya devam eyvallah

Yorum

• Depp........

Yorum

• çok uzunmuş..yapmadım.depresyondayım işte.
                "Herkes kendi geçmişini, kalbiyle bildiği bir kitabın sayfaları gibi kapalı tutar ve dostları sadece onun başlığını okuyabilir"

Yorum

• yoğun depresyondayım ama 37 çıktı sonuç normal olduğumu düşünüyor bu test bi de doktoruma söylesin bunu
                  ''Yüzün değil, hüzün görünür bazen aynada..''
                  Bir türlü çeki düzen veremezsin..
                  Olmaz dediğin ne varsa hepsi olur.

Düşmem dersin düşersin,şaşmam dersin şaşarsın.

Öldüm der durur, yine de yaşarsın.

Yorum

• Bu sitede depresyonda olup olmadığını öğrenmek isteyen yada depresyonda olup olmadığını bilmeyen var mı?Boş testler bunlar hocam.

Yorum

• ben depresyonda değilim ama kişiyi depresyona sokabilirim sanırımm

Yorum

• 17 çıktı hani BeyZade depresyonda değildim teste göre ayvayı yemişim :RpS_cursing:

Yorum

• 36 çıktı. Son anda yırttık
                          Bir hoşçakala sığdırdı beni, yere göğe sığdıramadığım...

Yorum

• benimde 36 .

Yorum

• Arkadaşlar zaten depresyona girerseniz anlarsınız o kadar kotu bisey ki zindan gibi anlatilmaz bisey o. Depresyon geçirmemiş ve yaşamamış olan bilemez bunu Yani. Depresyona girerseniz de anlarsınız merak etmeyin. Biseye üzülmek sıkılmak gibi bisey degil o bambaşka bisey Yani yasarsaniz ben depresyonda miyim değil miyim demwzsiniz doktor da yuzunuzden anlar. Böyle psikolojinizi bozup panik yapmayın derim ben nacizane fikrim

Yorum

• Teste gerek yok depresyonda değilim girmeyi de düşünmüyorum, test yapınca kesin bi cevabıma takıp ya cidden kötü durumdaysam derim
                                ''People who don't know me think I'm quiet, people who do wish I was.''

Yorum

İşleniyor...
                                X