Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Acil önerinizi bekliyorum terapist psikolog hakkında

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Acil önerinizi bekliyorum terapist psikolog hakkında

İzmir de iyi bir terapist-psikolog arıyorum arkadaşlar.beni dinleyecek bir uzmana ihtiyacım var.sadece terapi amaçlı gidicem.işinde iyi bir terapist tavsiyenize ihtiyacım var gidenlerden.daha önce psikiyatriste gitmiş biriyim.fakat benim bana yol gösterecek,beni dinleyecek bir uzaman ihtiyacım var.bekliyorum önerilerinzii.
    şuanda seans ücretleri nekadar bilmiyorum bilgilendirirseniz sevinirim.yaklaşık 2 yıldır gitmiyorum psikiyatriste haberim yok
    x/X/x{paranoid dunya}x/X/x

paranoyak ismi psikozu çağırıştırıyor bu durumda ilaç gerekir. psikozlarda terapi etkisizdir.

Yorum

arkadaşım yorum yapmak için yazma cevap.mantıksızsın kusura bakma.yazdıklarımı okudun mu?ya adam nickten yorum yapıyor.nickim o benim.paranoyak değilim yani bunu anlayamıyor musun?birkaç tane böyle çıkıyor paranoyak şizofrendir bilmem endir diyor.pes ya ilginç gerçekten ne akıllı insanlar var!
      allah akıl fikir versin.insan istediği nicki üye ismi yapar koyar,bu onun o hastalığı taşıdığı ya da başka birşey olduğunu göstermez!kaç ayşındasın anlamıyorum.birkaç kez daha böyle saçma yorum aldım sinirlendim şimdi!
      psikoz diyor bide güldürdün beni.
      senin ve senin gibiler için profilime yazayım bari teşhislerimi,doktorumu vs vs vs
      sabır yani.depresyon hastasıydım ben geçti çok şükür.
      bu forumada yazmak için yazma !
      x/X/x{paranoid dunya}x/X/x

Yorum

paranoyak İzmir de iyi bir psikolog buldun
        mu? eğer bulduysan bana ismini yazarsan sevinirim...

Yorum

İşleniyor...
        X