Duyuru

Collapse
No announcement yet.

gittikçe sonum geliyor, yaklaşıyorum!!

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• gittikçe sonum geliyor, yaklaşıyorum!!

neden anlamıyorum,bıktım!herkes benden nefret ediyor,iyi güleryüzlü davranıyorum ama hayır...kimse sevmiyor yanaşmıyor arkadaş olmuyor...yalnızlıktan nefret ediyorum zaten psikolojim bozuk inancımı gittikçe yitiriyorum.çok basit bi çözüm,kaçış!ama en son yapacak başka bir şey kalmayacak sanırım,bu dünyada bi ben fazlayım bunu anladım...

İnsanların çoğu sadece iyi davranmaktan anlamazlar. Tatlı sert olmak daha iyidir.
    Çözüm genelde ummadığımız, bakmadığımız yerdedir

Yorum

Hadi canım sende,belkide en gereklilerdensin nereden biliyorsun.Senin hatan ne biliyor musun?
      Kendini şartlandırmak en büyük hatalarından biri.Bir de arkadaşım olsun diye deymeyecek kişilere çok fazla değer verirsen(verirsek) kendi özgüvenimizi sıfıra indiririz.Senden değerlisi yok boşver.Sessiz olmayı tercih et arkadaşım olsun diye uğraşmayı bırak.Zaten zamanla insanların ihtiyaçlarını keşfetmeye başlarsın, işte arkadaş diye yakınanlardansın bu yüzden de sonrasında ona uygun davranırsın.Nabza göre şerbet vermeyi öğrendin mi bir sorun kalmaz demişti dersin.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Kara kız View Post
        Hadi canım sende,belkide en gereklilerdensin nereden biliyorsun.Senin hatan ne biliyor musun?
        Kendini şartlandırmak en büyük hatalarından biri.Bir de arkadaşım olsun diye deymeyecek kişilere çok fazla değer verirsen(verirsek) kendi özgüvenimizi sıfıra indiririz.Senden değerlisi yok boşver.Sessiz olmayı tercih et arkadaşım olsun diye uğraşmayı bırak.Zaten zamanla insanların ihtiyaçlarını keşfetmeye başlarsın, işte arkadaş diye yakınanlardansın bu yüzden de sonrasında ona uygun davranırsın.Nabza göre şerbet vermeyi öğrendin mi bir sorun kalmaz demişti dersin.
        nabza göre şerbet vermek, hiç yapamam:S arkadaş diye yakınıyorum evet çünkü etrafımda kimse kalmadı ve yalnızlık çok zor ve sıkıcı!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: corpse bride View Post
          neden anlamıyorum,bıktım!herkes benden nefret ediyor,iyi güleryüzlü davranıyorum ama hayır...kimse sevmiyor yanaşmıyor arkadaş olmuyor...yalnızlıktan nefret ediyorum zaten psikolojim bozuk inancımı gittikçe yitiriyorum.çok basit bi çözüm,kaçış!ama en son yapacak başka bir şey kalmayacak sanırım,bu dünyada bi ben fazlayım bunu anladım...
          bende senle aynı durumdayım 2 kere intihar ettim ama hala burdayım emin ol intihar çözüm değil ben bunu 2.den sonra anladım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Ispanak View Post
            bende senle aynı durumdayım 2 kere intihar ettim ama hala burdayım emin ol intihar çözüm değil ben bunu 2.den sonra anladım
            bnde defalarca denedim ama olmadı Allah beni seviyor.. ama bu dünyadan kurtulmanın başka yolu yok!!!!!!

Yorum

herkes kendi penceresinden bu dünya da kendisinin fazla oldugunu düşünür ama kimse fazla değil.. dünya cok büyük sanada yer var.. yeterki sen yerini doğru tayin et...
              kimsenin senden nefret ettiğini düşünmüyorum bence senin kendi kurgulamam..şayet ediyorlarsa gene sende bir sorun vardır dön bir aynaya bak derim.. kendini tart neden diye.. cevabını elbet vereceksindir..kolay gelsin..öptm..

Yorum

İşleniyor...
              X