Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Allah kahretmesin normal olmadığıma kimse inanmıyor!!!

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Allah kahretmesin normal olmadığıma kimse inanmıyor!!!

içimdeki canavardan kurtulamıyorum o kadar değişkenim ki her an başka şeyler yaşıyorum, gördüğüm rüyalar gerçek kadar anlamlı ve somut, her uyandığımda gerçek dünyaya alışana kadar çok acı çekiyorum! şizofren olduğumu düşündüm, psikiyatrist falan her doktora göründm hayır!!!herkes bana akıllı zeki başarılı diyor! ama değilim ben kahrolası bi kaçığın tekiyim!neden inanmıyor kimse hayatımı kolaylaştıracak bir çözüm bulunmuyor! en son sevdiğim çocuğun katili olucam o zmn inandıklarında çok geç olacak....

Kendini öyle şartlandırdığın için kendini şizofren gibi hissediyor olabilir misin,kendini çok iyi kandıran biri de olabilirsin?Psikiyatriste de gitmişsin bak birşeyin yok demiş millet bu sözlere hasret.Ama şu da gerçek ki öyle diyorsan öylesin

Yorum

aynı sorunu ben de yaşıyorum hasta olduğunu insanlara anlatmak cok zor seni anlıyorum... bana ailem hala inanmıyor anksiyete hastasıyım diyorum o ne diyorlar. oysa benim icimde fırtınalar kopuyor numara yapıyorsun diyorlar... boşver onları... zaten insanın başına çoğu şey ailesi yüzünden geliyor

aile=sorun

Yorum

yaşamayanlar inanmıyor evet banada inanmıyolar daha doğrusu anlam veremiyolar
        harika 4 aylık torunum karşımda ama sevemiyorum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: depresyondayım View Post
          yaşamayanlar inanmıyor evet banada inanmıyolar daha doğrusu anlam veremiyolar
          harika 4 aylık torunum karşımda ama sevemiyorum
          ekt bile işe yaramadıysa işin çok zor senin...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: simaoo View Post
            ekt bile işe yaramadıysa işin çok zor senin...
            zor gibi görünüyor

Yorum

Kimseye karışma derler, orda burda laf arasında katarlar... Doğru bi laf... Kimse kimseye karışmasa bu Dünya'da yorum yapmasa herşey güzel olacak... Arkadaş dur dur durduğun yerde ya... Akılda verme parada verme ya, koruma beni kollama beni düşünme beni yaaa..... Sanane yaa... Senden banane yaaa.

Sana ne bana ne diyebilmek lazım... Ki akış kendiliğinden değişsin...

Yorum

İşleniyor...
              X